Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]
August Underground’s Mordum izle (2003) +18
+18
480P

August Underground’s Mordum izle (2003) +18

 Süre: 82 Dakika

 Ülke: 

  

Yasaklı filmler arasında en başlarda olan August Underground's Mordum izlemek isteyenler, sitemizde full versiyonu ile sansürsüz bulabilirsiniz. August Underground's Mordum izle filminin konusu ise; İzlemende önce bu uyarıyı okuyunuz! Filmde aşırı derece çıplaklık, şiddet, kan, seks ve oldukça rahatsız edici sahneler bulunmaktadır. Hatta film boyunca bu sahneler aralıksız sürmektedir. Üç genç sapık ve sadist ruhlu arkadaş grubu, işledikleri cinayetleri ve işkenceleri kayıt altına almaya başlarlar. 1 kadın ve 2 erkekten oluşan bu grup arasında ise tuhaf bir aşk üçgenide vardır. Fred, Fred’in manyak kız arkadaşı ve suç ortağı Crusty ve Crusty’nin hafif geri zekalı ve ilkel abisi Maggot arasında geçenler ve yaptıklarını konu alıyor. Crusty'nin abisi Moggot ve sevgilisi Fred ile oldukça saplantılı bir ilişkileri vardır. Crusty hem abisi Moggot ile birlikte olmaktadır hem de sevgilisi Fred ile birlikte olmaktadır. Bu sırada ise bin bir türlü tuhaf ve sadist işkencelerine devam ederek ağlarına düşürdükleri insanları vahşice katlederler.

Film snuff filmleri türleri arasında yer almaktadır. Yani filmdeki tecavüz, şiddet ve kan sahnelerinin gerçek olduğu söylenmiştir. Yasaklı filmler ve korku filmleri arasında en kötü şöhrete sahip bir kaç yapımdan biri olan August Underground's Mordum full izle filminin oyuncu kadrosunda ise Fred Vogel , Michael T. Schneider , Cristie Whiles , Jerami Cruise ve Killjoy yer almaktadır. İnternet ortamında yayınlanmış film, ABD yapımı olup bir çok ülkede yasaklanmış filmler kategorisinde yer almaktadır. Ayrıca “ToeTac Pictures” adlı make-up şirketinin kurucularının başının altından çıkan bir snuff similasyonudur. Filmin senaryosunu ve yönetmenliğini ise yine filmin oyuncuları yazıp çekmişlerdr. Korku filmi izle seyircilerini oldukça rahatsız edecek içeriklerin yer aldığı August Underground Mordum hd izle filmi, sitemiz korkufilmleri1.com'da sansürsüz versiyonu ile paylaşılmıştır. +18 filmler arasına aldığımız August Underground's Mordum filmi, Türkçe dublajlı versiyonu ve hatta altyazılı versionu bile bulunmamaktadır. Bu sebeple film orjinal dil olarak yayınlanmıştır. Tüm film izleyeceklere iyi seyirler dileriz. Lütfen aile ortamında ve çocukların yanında August Underground Mordum izlemeyiniz. Hatta etkileneceğinizi düşünüyorsanız kendiniz bile kesinlikle seyretmeyiniz.

 42.761İZLENME

 54BEĞEN

 84BEĞENME

Detay
Filmde aşırı derece çıplaklık, şiddet, kan, seks ve oldukça rahatsız edici sahneler bulunmaktadır. Hatta film boyunca bu sahneler aralıksız sürmektedir.
Bu içerik Yetişkinlere özel bir içeriktir. Lütfen 18 yaşından büyük olduğunuzu doğrulayınız!
6Favori Ekle Sonra İzle
5.5
Toplamda 150 oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum Alanı 20 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Direksiyon Hidroliği Faruk 23 Temmuz 2019 19:11:07

  Bu tür filmlerden etkilenmem, normal bir film izliyormuş gibi izlerim.

  Ama bu filmin bi konusu bi amacı yok? Bu ne …? İzlerken sıkıldım.

  Ulan insan filme bi konu falan bulur öyle çeker filmi aptal ….. ……

  Tamamen zaman kaybı, hiç izlemeyin arkadaşlar.

  Bunun yerine Faces of Death, The Human Centipede falan izleyin daha iyi.

 2. avatar
    korkuseven 4 Ekim 2019 22:36:24

  ben neden izliyemiyorum??

 3. avatar
    Direksiyon Hidroliği Faruk 23 Temmuz 2019 19:11:07

  Bu tür filmlerden etkilenmem, normal bir film izliyormuş gibi izlerim.

  Ama bu filmin bi konusu bi amacı yok? Bu ne …? İzlerken sıkıldım.

  Ulan insan filme bi konu falan bulur öyle çeker filmi aptal ….. ……

  Tamamen zaman kaybı, hiç izlemeyin arkadaşlar.

  Bunun yerine Faces of Death, The Human Centipede falan izleyin daha iyi.

  • avatar
     Serdar 30 Temmuz 2020 01:58:22

   Kardeşim aynen sana katılıyorum.
   1. Sırp Filmi
   2. İnsan Kırkayak 3 ( hapishanede geçeni izleyin)
   3. Faces of Death ( Ölümle Yüz yüze gelmek 1978 yapımı olanını izleyin)
   4. , 5. diye yazıp liste yapacam ama gerek yok uzar gider bu yorum.

  • avatar
     Polat Özcan 12 Mayıs 2021 19:56:54

   Bunun film olduğunu sananlara sesleniyorum film değil 3 tane pisikopat gerçekten içip içip evlere gidip insanları öldürüyorlar yaşananların hepsi doğaçlama yapılıp gerçek şeyler

 4. avatar
    Dayko 31 Ağustos 2019 16:48:45

  Dayıcım bu nedir ya midem kalktı

 5. avatar
    korkuseven 4 Ekim 2019 22:36:24

  ben neden izliyemiyorum??

 6. avatar
    Emrah parlak 28 Kasım 2019 06:01:14

  İnş izleyeceğim

 7. avatar
    a gün 10 Nisan 2020 18:30:05

  Filmin özeti : f**k

 8. avatar
    Firat 16 Nisan 2020 03:47:29

  Aqa gece izlemye yüreği yeten delikanlı dicem ben aq saat 03:47 ve ben yemiş durumdayım neyse güzel böyle devam

 9. avatar
    Turk kahvesi 28 Eylül 2020 16:47:16

  Filmleri türkçe dublaja nasıl çevirebilirim nasıl izleyebilirim ?

 10. avatar
    Korku filmleri ustası 17 Ekim 2020 23:15:07
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  Çok kanlı bir film yani bir spoiler yokki ama çok dehşetü vahşet

 11. avatar
    Ebru 27 Kasım 2020 19:33:36
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  Bu ne manyak film böyle ya

 12. avatar
    selma işman 25 Aralık 2020 05:55:34

  bu zaten film değil gerçek oyuncu isimleri bile sadece isim olarak dikkat edilirse

 13. avatar
    Matrix16 6 Ocak 2021 03:28:06

  Bu film mi? gerçek mi ne halttır anlamadım.

 14. avatar
    sallyface 17 Ocak 2021 00:39:28

  film fake snuff ztn ne kastınız aaa

 15. avatar
    Avni daşlı 25 Şubat 2021 01:59:47

  Filmin belirli bir konusu yok, amaç olarak gerçek snuff kayıtlarını izliyormuş hissi verdirmek. Cidden gerçekçilik olarak başarılı. Herkese göre olmayan bir film, sıkıcı da gelebilir, aşırı vahşi de. İzlemeseniz hicbirsey kaybetmezsiniz.

 16. avatar
    ozlemm 10 Nisan 2021 21:56:17

  altyazı nerde

 17. avatar
    leznat 11 Nisan 2021 00:40:59

  daha evvel de izledim, konu aradım ama bulamadım. çok sıkıcı ve hedefi olmayan geyik bir film.

 18. avatar
    Suskunnn 24 Temmuz 2021 02:23:39
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  böyle filmi

 19. avatar
    KorkusuzKorkak 24 Ağustos 2021 09:06:59

  Senaryo

  Erkek 1 – ( F*ck)
  Kadın – (F*cker)
  Erkek 2 – (F*cking)

korku filmleri izle platformu olarak, özellikle son zamanlarda geçirdiğimiz şu zor günlerde sinema sektörünü online olarak sizlere sunuyoruz. Gerilim, heyecan ve adrenalin tutkunlarının sürekli araşyış içerisinde olduğu film izleme platformlarında, iyi ve istenen bir türü bulmak için saatlerce arayış içerisine girmekteyiz. Fakat FilmKorku.net olarak sizlerin işini oldukça kolaylaştırdık.. Nasıl mı? Cin, şeytan, vampir, zombi, seri katil ve kurt adam gibi bir çok farklı türü ayrı ayrı olarak kategorilendirerek sizlere sunmaktayız. Birbirinden tüyler korkunç ve tüyler ürpertici yapımları siz korku filmi izleyicilerinin, sinemayı önünüze getiriyoruz. Türkiye'de ilk kez paylaştığımız ve bir çok sıradışı filmi sizlere sunarak, türünün 1 numarası olmaktan gurur duyuyoruz.  
 
En İyi Korku Filmleri  
film korku olarak içeriklerimizi her gün daha da zenginleştirmeye özen gösteriyoruz. Full hd 1080p ve 720p gibi film seyretme seçenekleriyle sunduğumuz bir çok yapımın yanı sıra aynı zamanda en iyi korku filmlerini özenle seçerek sizlere tek parça alternatifleriyle sunmaktayız. Yerli ve yabancı olark ayırdığımız filmleri aynı zamanda sizlerde puanlayıp yorum yaparak değerlendirebilmektesiniz. Türkçe dublajllı ve altyazılı dil seçenekleriyle paylaşmaya özen gösterdiğimiz bir çok korku filmni bir çok izleme alternatifleriyle, sizlere en iyi kalitede sunmaya özen göstermekteyiz. Bir çok insan çocukluğundan beri korku türüne özel bir ilgi duymaktadır. Çünkü bu tür insana bolca adrenalin salgılamaktadır. Bu nedenle korku filmi izlemek her zaman ayrı bir heyecan ve zevk sunmaktadır.  
 
Aile Ortamında Çekinmeden Korku Filmi izlemek  
Korku filmleri izlerken en çok sıkıntı duyduğumuz anlar aile ortamında veya çocukların bulunduğu ortamlardır. Çünkü bazı yapımlar bolca şiddet, kan veya cinsellik gibi unsurları içermektedir. Bu yüzden Film Korku net olarak sizlere büyük bir kolaylık sağlamaktayız. Gerek film afişine gerekse filmin içerisine girdiğinizde +18 korku filmlerini sizlere dikkatle göstermekteyiz. Bu tür filmleri seyretmeye karar verdiğinizde öncesinde afişinde +18 işareti koymaktayız. Ayrıca filmi açtığında ise öncesinde küçük bir uyarı koyarak, sizlerin onayını aldıktan sonra play butonu ile başlatmaktayız.  
 
Korku Filmleri Gelişiyor mu?  
Ülkemizde ve dünyanın bir çok yerinde, teknolojinin hızla büyümesiyle film izleme sektörüde oldukça farklı yönlere doğru ilerlemektedir. Görsel, ses, makyaj ve efekt gibi unsurlar özellikle son 10 yıl içerisinde bambaşka bir noktaya gelmş bulunmaktadır. Korku koku filmi izlerken iyi bir konusunun olması elbette en önemli unsurdur. Fakat filmin konusu dışında iyi bir görsellik ve gerçeklik sunulduğunda ise ayrı bir zevk katmaktadır. Fakat düşük bütçe ve ekip ile de iyi bir yapım çıkarmakta mümkündür. Sadece bir el kamerasıyla sıra dışı bir hikaye bulunduğunda, adı bilinmeyen fakat başarılı 2 oyuncu ile harika bir iş çıkarmakta mümkündür. Yakın seneler içerisinde bunun bir çok örneğini, gerek yerli gerekse yabancı yapımlar arasında görmekteyiz.  
Sonuç olarak tüm korku filmini izleyicileri ve korku dizileri tutkunları, sitemiz üzerinden tek parça ve full hd kalite seçenekleriyle bir çok hikayeyi, Türkçe dublajlı ve altyazılı olarak seyretme şansını yakalamaktasınız. filmkorku.net sitesini güncel olarak takip ettiğiniz takdirde en yeni ve TR'de ilk korku filmlerini izleme şansını yakalamaktasınız. Bizi tercih ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyor, tüm korku, gerilim ve gizem tutkunlarına keyifli seyirler diliyoruz.  
 
FilmKorku.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. filmkorku.net içerisinde yalnızca video izleme kodları ( embed ) bulunmaktadır. Hiçbir video kendi sunucularımızda kesinlikle barındırılmamaktadır. Tüm videolar dünyaca ünlü çeşitli video paylaşım sitelerinden alıntılanmaktadır. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] (N harfi ile) mail adresinden bize ulaşabilirler.