Archives: Bölümler
The Haunting: Bly Malikanesi 1. Sezon 9. Bölüm izle
The Haunting: Bly Malikanesi 1. Sezon 9. Bölüm izle
Dublaj ve Altyazılı
The Haunting: Bly Malikanesi 1. Sezon 9. Bölüm: Rüya bitse de tehlike devam eder. Hannah harekete geçmek için cesaretini toplar. Bly'dakiler ölümden daha korkunç bir sonla karşı karşıyadır. Ama bedeli kim ödeyecek?
 • 50
 • 3.293
 • 1
The Haunting: Bly Malikanesi 1. Sezon 8. Bölüm izle
The Haunting: Bly Malikanesi 1. Sezon 8. Bölüm izle
Dublaj ve Altyazılı
The Haunting: Bly Malikanesi 1. Sezon 8. Bölüm: Bly'ın karanlık geçmişi açığa çıkar. Bir zamanlar malikânenin demir leydisi olan Viola'nın kapıldığı dehşet verici öfke, çevresindeki tüm ruhları pençesine alır.
 • 50
 • 3.193
 • 0
The Haunting: Bly Malikanesi 1. Sezon 7. Bölüm izle
The Haunting: Bly Malikanesi 1. Sezon 7. Bölüm izle
Dublaj ve Altyazılı
The Haunting: Bly Malikanesi 1. Sezon 7. Bölüm: Miles ve Flora hayaletlerin hazırladığı oyunun içine çekilir. Gerçeklerle yüzleşen Rebecca'yı mutsuz bir son beklemektedir. Hannah ise sarsıcı bir keşifte bulunur.
 • 50
 • 3.261
 • 0
The Haunting: Bly Malikanesi 1. Sezon 6. Bölüm izle
The Haunting: Bly Malikanesi 1. Sezon 6. Bölüm izle
Dublaj ve Altyazılı
The Haunting: Bly Malikanesi 1. Sezon 6. Bölüm: Gerçekleri inkar eden ve işine yoğunlaşan Henry Wingrave kendisiyle hesaplaşmak zorundadır. Flora geçmişte kaybolurken Dani, Jamie ile iletişime geçer.
 • 50
 • 3.391
 • 0
The Haunting: Bly Malikanesi 1. Sezon 5. Bölüm izle
The Haunting: Bly Malikanesi 1. Sezon 5. Bölüm izle
Dublaj ve Altyazılı
The Haunting: Bly Malikanesi 1. Sezon 5. Bölüm: Her şeye tanık olan kâhya Hannah Grose, Bly Malikânesi'nde kısılıp kalmış herkese - hem yaşayanlara hem de ölmüş olanlara dair - anılarını hatırlar.
 • 50
 • 3.348
 • 0
The Haunting: Bly Malikanesi 1. Sezon 4. Bölüm izle
The Haunting: Bly Malikanesi 1. Sezon 4. Bölüm izle
Dublaj ve Altyazılı
The Haunting: Bly Malikanesi 1. Sezon 4. Bölüm: Geçmişte yaşadığı üzücü kayıp, suçluluk duygusuyla kıvranan Dani'nin peşini bırakmaz. Flora ve Miles farklı uğraşlar bulur. Bly malikânesinin çalışanları ölülerini anar.
 • 50
 • 3.386
 • 0
The Haunting: Bly Malikanesi 1. Sezon 3. Bölüm izle
The Haunting: Bly Malikanesi 1. Sezon 3. Bölüm izle
Dublaj ve Altyazılı
The Haunting: Bly Malikanesi 1. Sezon 3. Bölüm: Dani ve Miles esrarengiz bir şekilde geçmişten bir kesit görür. Peter Quint, Rebecca Jessel ve ikisinin çarpık geçmişinin koyu gölgesi kendini hissettirmeye devam eder.
 • 50
 • 3.549
 • 0
The Haunting: Bly Malikanesi 1. Sezon 2. Bölüm izle
The Haunting: Bly Malikanesi 1. Sezon 2. Bölüm izle
Dublaj ve Altyazılı
The Haunting: Bly Malikanesi 1. Sezon 2. Bölüm: Onu çok korkutan ve sinirlendiren bir olayın ardından Dani, çocuklara bir ders vermeye çalışır. Ama çocuklar garip davranışlarıyla onu çileden çıkarmaya devam eder.
 • 50
 • 3.521
 • 0
The Haunting: Bly Malikanesi 1. Sezon 1. Bölüm izle
The Haunting: Bly Malikanesi 1. Sezon 1. Bölüm izle
Dublaj ve Altyazılı
The Haunting: Bly Malikanesi 1. Sezon 1. Bölüm: Etrafına neşe saçan Amerikalı bir mürebbiye, büyük bir İngiliz malikanesinde yaşayan iki yetime bakmayı hevesle kabul eder. Fakat korku dolu günler onu beklemektedir.
 • 50
 • 4.405
 • 2
DİZİ KATEGORİLERİ
  korku filmleri izle platformu olarak, özellikle son zamanlarda geçirdiğimiz şu zor günlerde sinema sektörünü online olarak sizlere sunuyoruz. Gerilim, heyecan ve adrenalin tutkunlarının sürekli araşyış içerisinde olduğu film izleme platformlarında, iyi ve istenen bir türü bulmak için saatlerce arayış içerisine girmekteyiz. Fakat FilmKorku.net olarak sizlerin işini oldukça kolaylaştırdık.. Nasıl mı? Cin, şeytan, vampir, zombi, seri katil ve kurt adam gibi bir çok farklı türü ayrı ayrı olarak kategorilendirerek sizlere sunmaktayız. Birbirinden tüyler korkunç ve tüyler ürpertici yapımları siz korku filmi izleyicilerinin, sinemayı önünüze getiriyoruz. Türkiye'de ilk kez paylaştığımız ve bir çok sıradışı filmi sizlere sunarak, türünün 1 numarası olmaktan gurur duyuyoruz.  
   
  En İyi Korku Filmleri  
  film korku olarak içeriklerimizi her gün daha da zenginleştirmeye özen gösteriyoruz. Full hd 1080p ve 720p gibi film seyretme seçenekleriyle sunduğumuz bir çok yapımın yanı sıra aynı zamanda en iyi korku filmlerini özenle seçerek sizlere tek parça alternatifleriyle sunmaktayız. Yerli ve yabancı olark ayırdığımız filmleri aynı zamanda sizlerde puanlayıp yorum yaparak değerlendirebilmektesiniz. Türkçe dublajllı ve altyazılı dil seçenekleriyle paylaşmaya özen gösterdiğimiz bir çok korku filmni bir çok izleme alternatifleriyle, sizlere en iyi kalitede sunmaya özen göstermekteyiz. Bir çok insan çocukluğundan beri korku türüne özel bir ilgi duymaktadır. Çünkü bu tür insana bolca adrenalin salgılamaktadır. Bu nedenle korku filmi izlemek her zaman ayrı bir heyecan ve zevk sunmaktadır.  
   
  Aile Ortamında Çekinmeden Korku Filmi izlemek  
  Korku filmleri izlerken en çok sıkıntı duyduğumuz anlar aile ortamında veya çocukların bulunduğu ortamlardır. Çünkü bazı yapımlar bolca şiddet, kan veya cinsellik gibi unsurları içermektedir. Bu yüzden Film Korku net olarak sizlere büyük bir kolaylık sağlamaktayız. Gerek film afişine gerekse filmin içerisine girdiğinizde +18 korku filmlerini sizlere dikkatle göstermekteyiz. Bu tür filmleri seyretmeye karar verdiğinizde öncesinde afişinde +18 işareti koymaktayız. Ayrıca filmi açtığında ise öncesinde küçük bir uyarı koyarak, sizlerin onayını aldıktan sonra play butonu ile başlatmaktayız.  
   
  Korku Filmleri Gelişiyor mu?  
  Ülkemizde ve dünyanın bir çok yerinde, teknolojinin hızla büyümesiyle film izleme sektörüde oldukça farklı yönlere doğru ilerlemektedir. Görsel, ses, makyaj ve efekt gibi unsurlar özellikle son 10 yıl içerisinde bambaşka bir noktaya gelmş bulunmaktadır. Korku koku filmi izlerken iyi bir konusunun olması elbette en önemli unsurdur. Fakat filmin konusu dışında iyi bir görsellik ve gerçeklik sunulduğunda ise ayrı bir zevk katmaktadır. Fakat düşük bütçe ve ekip ile de iyi bir yapım çıkarmakta mümkündür. Sadece bir el kamerasıyla sıra dışı bir hikaye bulunduğunda, adı bilinmeyen fakat başarılı 2 oyuncu ile harika bir iş çıkarmakta mümkündür. Yakın seneler içerisinde bunun bir çok örneğini, gerek yerli gerekse yabancı yapımlar arasında görmekteyiz.  
  Sonuç olarak tüm korku filmini izleyicileri ve korku dizileri tutkunları, sitemiz üzerinden tek parça ve full hd kalite seçenekleriyle bir çok hikayeyi, Türkçe dublajlı ve altyazılı olarak seyretme şansını yakalamaktasınız. filmkorku.net sitesini güncel olarak takip ettiğiniz takdirde en yeni ve TR'de ilk korku filmlerini izleme şansını yakalamaktasınız. Bizi tercih ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyor, tüm korku, gerilim ve gizem tutkunlarına keyifli seyirler diliyoruz.  
   
  FilmKorku.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. filmkorku.net içerisinde yalnızca video izleme kodları ( embed ) bulunmaktadır. Hiçbir video kendi sunucularımızda kesinlikle barındırılmamaktadır. Tüm videolar dünyaca ünlü çeşitli video paylaşım sitelerinden alıntılanmaktadır. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] (N harfi ile) mail adresinden bize ulaşabilirler. hint dizileri izle