Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]

Dabbe 7: El Nazar (2019) – Beklenen Türk Korku Filmi Geldi!

Dabbe 7: El Nazar (2019) – Beklenen Türk Korku Filmi Geldi!

  13 Ocak 2019

  6.315 Okunma

Türk korku filmi sevenlerin uzun süredir beklediği haber sonunda geldi. Dabbe 7: El Nazar (2019) filmine sonunda kavuşuyoruz.. (Kesin Bilgiler) 2015'ten bu yana sabırsızlıkla beklediğimiz ve hakkında sürekli şu tarihte çıkaca, bu tarihte çıkacak diye konuşulan Dabbe 7: El Nazar 2019 filmine sonunda tüm yerli korku filmleri sevenleri kavuşuyor.

Türk korku filmi sevenlerin uzun süredir beklediği haber sonunda geldi. Dabbe 7: El Nazar (2019) filmine sonunda kavuşuyoruz.. (Kesin Bilgiler)

2015’ten bu yana sabırsızlıkla beklediğimiz ve hakkında sürekli şu tarihte çıkaca, bu tarihte çıkacak diye konuşulan Dabbe 7: El Nazar 2019 filmine sonunda tüm yerli korku filmleri sevenleri kavuşuyor. Cin filmleri konusunda başarılı işlere imza atan usta yönetmen Hasan Karacadağ, film ile ilgili net bir bilgi bizlere ulaştırdı. Dabbe serisinin 7. filmi olacak olan El Nazar, henüz oyuncu kadrosu ve Dabbe 7 konusu hakkında bir bilgi verilmesede, vizyon tarihi konusunda net bir bilgi verildi. Her sene sürekli çıkacak diye beklediğimiz film, 2018’de kesin olarak çıkacağı duyurulmuştu. Fakat yaşanan bazı özel olaylar sebebiyle filmin yayınlanma tarihi, 2019 korku filmleri zamanına bırakılmıştı. Fakat Hasan Karacadağ herkesi sevindiren o haberi sosyal medya hesaplarından ve Dabbe 7 filmi resmi sayfalarından duyurdu.

Dabbe 7: El Nazar ne zaman çıkacak?

Türk korku filmleri tutkunlarının özellikle dabbe serisi tutkunlarının uzunca bir süredir beklediği ve film ile ilgili sürekli yalan haberlerin ortaya atıldığı Dabbe 7: El Nazar filmi ile ilgili en net bilgi, filmin yaratıcısı olan Hasan Karacadağ tarafından bizzat tarih verildi. Şubat 2019‘da vizyona girecek olan film, başarılı yönetmenin şahsi hesaplarında ve film hesaplarında tarihi net bir şekilde açıklandı. Şimdiden büyük bir heyecan yaratan film ile ilgili henüz net bilgiler paylaşılmasada, vizyon tarihi kesin bir şekilde açıklanmıştır.

Dabbe 7 filminin konusu

2019’un şubat ayında, tüm korku filmi izleyicilerine sunulacak olan Dabbe 7 konusu için henüz net bir bilgi verilmedi. Fakat Hasan Karacadağ’ın yaptığı mini açıklamada, film ile ilgili bir kaç ipucu verilmiştir. Öncellikle Dabbe 7 filminin çekimlerinin büyük bir çoğunluğu Japonyo’da çekilmiştir. Evet yanlış duymadınız, filmin büyük bir çoğunluğu Japonya’da çekildi. Geçtiğimiz aylarda filmin kalan çekimleri için Türkiye’ye gelen ekip, nerede ve kimlerle çekildiği sır gibi saklansada, kesin olarak filmin bazı sahnelerinin Türkiye’de çekildiğide yine yönetmen tarafından açıklanmıştır.

Dabbe 7 filminin oyuncuları kimler?

Bir diğer merak edilen unsur ise Dabbe 7 oyuncuları kimler? Korku filmleri konusunda uzman olan senarist ve yönetmen Hasan Karacadağ, bu konu hakkında tek kelime etmesede yine bazı isimler duyulmaya başlandı. Şu zamana kadar filmde hangi oyuncularının yer aldığı açıklanmasada, dabbe serisinin eski filmlerinden bazı oyuncuların Dabbe 7 El Nazar filmi oyuncu kadrosunda yer alacağı konuşulmaktadır. Dabbe 4 filminde tanıdığımız cinci Faruk Akad hoca olarak bilinen gerçek adı ise Ali Murat Özgen’in, serinin 7. filminde rol alacağı söylenmektedir. Oynadığı filmde müthiş performansıyla herkesi kendine hayran bırakan Murat Özgen bu konu hakkında bir bilgi vermesede adı en çok geçen oyunculardan biridir. Öte yandan Dabbe 5, Dabbe 6 ve Magi filmlerinden yer alan tecrübeli oyuncu Ömer Duran’ında bu filmde yer alacağı söylenmektedir. Diğer adı geçen isimler ise Dabbe 3 ve 6’da oynayan Elçin Atamgüç, Dabbe 1, 4, 5 ve 6’da oynayan Murat Seviş, Sultan Köroğlu Kılıç ve son olarak ise Aybike Turan. Aybike Turan ismi en son anılan isimdir ve bir çok kişi için süpriz bir isim olmuştur. Serinin altıncı filminde, Firdevs Taheri olarak kısada olsa etkileyici bir oyunculuk ortaya koyan Aybike, bir çok kişi tarafından sevilmişti ve adı artık Dabbe 7: El Nazar 2019 filminde geçmektedir. Burada belirttiğimiz isimler filmin oyuncu kadrosunda yer alacağı konuşulan isimlerdir yani kesinleşmemiştir.

Dabbe 7: El Nazar Fragmanı hakkında

Yapımcılığı J Plan ve TAFF pictures’in yapacağı ve dağıtımını Mars Dağıtım’ın üstleneceği Dabbe 7 fragmanı henüz yayınlanmasada bazı görüntüler paylaşılmıştır. Usta korku filmi yönetmeni Hasan Karacadağ, filmin resmi hesaplarında bizlere kısa bir teaser tarzında bir video paylaşmıştır. Her ne kadar film ile ilgili bize fazla bir şey sunulmasada, video’da korkutucu görseller ve sesler görmekteyiz. Şubat tarihinde kesin olarak yayınlanacak olan Dabbe 7: El Nazar fragmanı da yine bu tarihlerde paylaşılacağı tahmin edilmektedir. Ocak sonları veya şubat başlarında paylaşılacağını tahmin ettimiz film ile ilgili kısa video’yu izlemek için aşağıdaki linki tıklayınız.

Dabbe 7: El Nazar izle linki; https://www.filmkorku.net/dabbe-7-el-nazar-izle-2019/

Yorum Alanı 9 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    ferhat 11 Mayıs 2019 03:28:43

  Admin bu yönetmen valla billa sahtekar ya her sene aynı hikayeyi yapıyor. Ama işinin en iyisi bence bakalım elbet gelecek film..

 2. avatar
    oguzhan 13 Temmuz 2019 19:09:01

  Dabbe çıkacak

 3. avatar
    oguzhan 13 Temmuz 2019 19:09:37

  fragmanını bekliyoruz

 4. avatar
    oguzhan 13 Temmuz 2019 19:10:30

  Dabbe Çıkacak mı çıkmayacak mı karar verin

 5. avatar
    realdeal 21 Ocak 2020 10:40:51

  İnş. gelmez yarab. yeter 6 tane rezillik.

 6. avatar
    ertugrul1 23 Ocak 2020 23:10:39

  admin güzel filmse bir zahmet eklermisin çok teşekkürler kafirli korku filmleri yerli hiç yokmu ne zaman gelecek sizide anlıyorum zor şeyler ama sabırsızlıkla bekliyoruz kulyas lanetin bedeli

 7. avatar
    Selim 22 Nisan 2020 05:29:53

  Dabbe Çıkacak Daha Dabbe 7 yok bu nasıl iş yaw

 8. avatar
    dd 22 Mayıs 2020 02:32:36

  aynen hep aynı şeyi yapıyor. bide yok oldu bu adama ne oldu?

 9. avatar
    xxx 11 Temmuz 2021 22:57:57

  paranormal aktiviteden . pulse filminden araklamalarla dabbe filmleri çekildi. inanmıyorsan aha dayıya sor.

POPÜLER HABERLER
korku filmleri izle platformu olarak, özellikle son zamanlarda geçirdiğimiz şu zor günlerde sinema sektörünü online olarak sizlere sunuyoruz. Gerilim, heyecan ve adrenalin tutkunlarının sürekli araşyış içerisinde olduğu film izleme platformlarında, iyi ve istenen bir türü bulmak için saatlerce arayış içerisine girmekteyiz. Fakat FilmKorku.net olarak sizlerin işini oldukça kolaylaştırdık.. Nasıl mı? Cin, şeytan, vampir, zombi, seri katil ve kurt adam gibi bir çok farklı türü ayrı ayrı olarak kategorilendirerek sizlere sunmaktayız. Birbirinden tüyler korkunç ve tüyler ürpertici yapımları siz korku filmi izleyicilerinin, sinemayı önünüze getiriyoruz. Türkiye'de ilk kez paylaştığımız ve bir çok sıradışı filmi sizlere sunarak, türünün 1 numarası olmaktan gurur duyuyoruz.  
 
En İyi Korku Filmleri  
film korku olarak içeriklerimizi her gün daha da zenginleştirmeye özen gösteriyoruz. Full hd 1080p ve 720p gibi film seyretme seçenekleriyle sunduğumuz bir çok yapımın yanı sıra aynı zamanda en iyi korku filmlerini özenle seçerek sizlere tek parça alternatifleriyle sunmaktayız. Yerli ve yabancı olark ayırdığımız filmleri aynı zamanda sizlerde puanlayıp yorum yaparak değerlendirebilmektesiniz. Türkçe dublajllı ve altyazılı dil seçenekleriyle paylaşmaya özen gösterdiğimiz bir çok korku filmni bir çok izleme alternatifleriyle, sizlere en iyi kalitede sunmaya özen göstermekteyiz. Bir çok insan çocukluğundan beri korku türüne özel bir ilgi duymaktadır. Çünkü bu tür insana bolca adrenalin salgılamaktadır. Bu nedenle korku filmi izlemek her zaman ayrı bir heyecan ve zevk sunmaktadır.  
 
Aile Ortamında Çekinmeden Korku Filmi izlemek  
Korku filmleri izlerken en çok sıkıntı duyduğumuz anlar aile ortamında veya çocukların bulunduğu ortamlardır. Çünkü bazı yapımlar bolca şiddet, kan veya cinsellik gibi unsurları içermektedir. Bu yüzden Film Korku net olarak sizlere büyük bir kolaylık sağlamaktayız. Gerek film afişine gerekse filmin içerisine girdiğinizde +18 korku filmlerini sizlere dikkatle göstermekteyiz. Bu tür filmleri seyretmeye karar verdiğinizde öncesinde afişinde +18 işareti koymaktayız. Ayrıca filmi açtığında ise öncesinde küçük bir uyarı koyarak, sizlerin onayını aldıktan sonra play butonu ile başlatmaktayız.  
 
Korku Filmleri Gelişiyor mu?  
Ülkemizde ve dünyanın bir çok yerinde, teknolojinin hızla büyümesiyle film izleme sektörüde oldukça farklı yönlere doğru ilerlemektedir. Görsel, ses, makyaj ve efekt gibi unsurlar özellikle son 10 yıl içerisinde bambaşka bir noktaya gelmş bulunmaktadır. Korku koku filmi izlerken iyi bir konusunun olması elbette en önemli unsurdur. Fakat filmin konusu dışında iyi bir görsellik ve gerçeklik sunulduğunda ise ayrı bir zevk katmaktadır. Fakat düşük bütçe ve ekip ile de iyi bir yapım çıkarmakta mümkündür. Sadece bir el kamerasıyla sıra dışı bir hikaye bulunduğunda, adı bilinmeyen fakat başarılı 2 oyuncu ile harika bir iş çıkarmakta mümkündür. Yakın seneler içerisinde bunun bir çok örneğini, gerek yerli gerekse yabancı yapımlar arasında görmekteyiz.  
Sonuç olarak tüm korku filmini izleyicileri ve korku dizileri tutkunları, sitemiz üzerinden tek parça ve full hd kalite seçenekleriyle bir çok hikayeyi, Türkçe dublajlı ve altyazılı olarak seyretme şansını yakalamaktasınız. filmkorku.net sitesini güncel olarak takip ettiğiniz takdirde en yeni ve TR'de ilk korku filmlerini izleme şansını yakalamaktasınız. Bizi tercih ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyor, tüm korku, gerilim ve gizem tutkunlarına keyifli seyirler diliyoruz.  
 
FilmKorku.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. filmkorku.net içerisinde yalnızca video izleme kodları ( embed ) bulunmaktadır. Hiçbir video kendi sunucularımızda kesinlikle barındırılmamaktadır. Tüm videolar dünyaca ünlü çeşitli video paylaşım sitelerinden alıntılanmaktadır. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] (N harfi ile) mail adresinden bize ulaşabilirler.