ABD
Run Filmi izle (2020)
Run Filmi izle (2020)
Fragman
Run filmi: Annesi tarafından dünyadan izole bir şekilde yetiştirilmiş bir kızın, tuhaf ve gizemli hikayesi anlatılmaktadır. İnsanlardan ve her şeyden uzak yetiştirilmiş bir genç kız, eğitimini dört duvar arasında sadece annesinden almaktadır. Hayattaki tek varlığı annesi olan bu kızın yaşamı aniden annesinin karanlık ve korkunç bir sır sakladığını keşfetmesinin ardından her şey bambaşka bir hal almaya başlar. Bu gizemli sırrı öğrenmeye çalışırken, korkunç gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalacak olan genç kız için her şey daha da ürpertici ve tuhaf bir hal almaya başlayacaktır.
  • 810
  • 1
  Broil 2020 Filmi izle
  Broil 2020 Filmi izle
  Dublaj ve Altyazılı
  Broil filmi: Gizemli bir aile olan Sinclair'lar, soy ağacı oldukça kalabalık ve servetlerinin güçleriyle dünyaca tanınan bir ailedir. Chance isimli 18 yaşına girmek üzere olan bir genç ise okulda ciddi sorunlar yaşamakta ve disiplin cezalarıyla uğraşmaktadır. Aile de sözü en çok geçen kişi olan August Sinclair ise oldukça sert ve disiplinli kurallarla ailesini yönetmektedir. Bu yüzden Chance'in ebeveynleri olan June ve December artık aileden koparmak istemektedir. ugust Sinclair son hasat için ailenin ilk doğan çocuklarını ister ve bu şekilde özgürlüklerini alabileceklerini söyler. Chance ise şok edici gerçeklerle yüzleşmeye başlayacaktır. Hiçbir şeyden haberi olmayan genç, ailesinin ne tür bir varlık ve topluluk olduğunu öğrenmeye başladığında büyük bir dehşete kapılacaktır...
  • 90
  • IMDb 5.3
  • 1.460
  • 0
  Traffik Film izle (2018) +18
  Traffik Film izle (2018)
  Dublaj ve Altyazılı
  Traffik filmi: Araştırmacı gazeteci olan Brea Stephans, sıkıntılı bir süreç geçirmeye başladığında erkek arkadaşı John Wilson, birlikte eğlenecekleri bir hafta sonu tatili planlar. Gözlerden uzak lüks bir evde romantik bir tatil yapmayı düşünen genç çift, ormana doğru yola koyulurlar. Yol üstünde uğradıkları benzin istasyonunda, bir motorcu çetesiyle karşı karşıya kalırlar. Bu grubun davranış ve bakışlarından son derece rahatsız olan ikili oradan biran önce uzaklaşırlar fakat bir şekilde ellerine bir telefon geçmiştir. Telefonun içinde seks ticaretiyle ilgili görüntülerin olduğu ve çetenin işledi suçların kayıtları bulunmaktadır. Brea ve John, ıssız bucaksız olan bu yerde kendilerini ne pahasına olursa olsun korumak zorundalardır. Aksi takdirde çetenin bir sonraki kurbanları olacaklardır.
  • 96
  • IMDb 6.2
  • 1.714
  • 0
  Revenge Ride 2020 Filmi izle +18
  Revenge Ride 2020 Filmi izle
  Dublaj ve Altyazılı
  Revenge Ride filmi: Dark Moon adındaki motorcu bir kız grubu, ortak bir amaç uğruna bir araya gelmişlerdir. Amaçları şiddete, haksızlığa ve istismara uğramış bütün kadınlara kol kanat gererek, onları korumaktır. Ölene kadar birbirlerini savunan bu kız grubunun huzuru bir üniversitenin futbol takım oyuncularıla kesiştiğinde değişmeye başlayacaktır. Bu üniversite öğrencileri ise avına düşürdükleri kızları ilaçla bayıltıp, tecavüz ederek yolun ortasına öylece bırakacak kadar pislik bir gruptur. gözlerine, Dark Moon’dan, Maggie’nin kuzenini kestirmişlerdir. Tecavüze uğrayan genç kız, yardım için bu kız kardeşlik grubuna gidince olaylar başlar. Bu sırada aynı futbol takımından olan Brian ise arkadaşlarının tam zıttıdır. Yaşananları öğrenince bir şeyler yapmak istese de takım koçu tarafından engellenir. Geçmişinde oldukça ihanete uğramış olan Maggise ise Brian ile tanışınca her şey kontrolden çıkacaktır...
  • 73
  • IMDb 3.6
  • 1.573
  • 1
  Frankenhooker izle (1990) +18
  Frankenhooker izle (1990)
  Türkçe Altyazı
  Frankenhooker filmi: Jeffrey Franken, oldukça sıradışı bir mucittir. Evlerinin mutfağında, nazik ve oldukça hassas bir organ olan beyin ile ilgili çekiç ve tornovida kullanarak tuhaf  deneyler yapmaktadır. Bu sıradışı mucitin buluşları sadece bununla sınırlı değildir. Uzaktan kumakdalı çim biçme makinası yaparak herkesin takdirini kazanmıştır. Fakat makinenin demoasu sırasında onunla birlikte olan kız arkadaşı Elizabeth Shelley, son derece talihsiz bir hata sonucunda çim biçme makinası tarafından parçalara ayrılmıştır. Oldukça acı çeken Franken, kadının parçalarını kullanarak onu tekrar diriltmeye karar vermiştir. Ne var ki kafa dışındaki parçaların çoğu olay yeri inceleme ekipleri tarafından toplanmıştır. Franken'in artık tek bir çaresi kalmıştır; şehrin fuhuş mekanlarına giderek sevdiği kadına uygun parçalar toplamak!
  • 85
  • IMDb 6.3
  • 1.582
  • 3
  Mavi Korku 3 izle (2020)
  Mavi Korku 3 izle (2020)
  Türkçe Altyazı
  Mavi Korku 3 filmi: Emma Collins isimli genç bir kadın, tanınmış bir deniz biyoloğudur. Ekibiyle birlikte büyük köpekbalıklarının çiftleşmelerini incelemek için, okyanusun ortasında gözlemleme yapabilecekleri bir laboratuvar kurarlar. Ekip, yaşanan iklim değişikliğinin köpek balıklarını nasıl etkilediği üzerinde araştırmalar yapacaklardır. Fakat büyük köpekbalıkları da kendi evrimsel hedefleri ile oradalar; daha büyük beyaz köpekbalıkları ile melezlenmek. 
  • 99
  • IMDb 4.8
  • 1.647
  • 5
  47 Metre Derinde: Kafes izle (2019)
  47 Metre Derinde: Kafes izle (2019)
  Dublaj ve Altyazılı
  47 Meters Down: Uncaged - 47 Metre Derinde: Kafes 2019 filminiTürkçe dublajlı ve altyazılı olarak kesintisiz izleyebilirsiniz. Film konusu; Eğlenceli vakit geçirmek isteyen 4 genç kız, birlikte tatil planı yaparlar. Tatillerini mükemmel yapacak şey ise harabe olmuş bir su altı şehrine dalış yapmaktadır. Şehrin derinliklerini kefedecek olan gençler bu durum için oldukça heyecanlılardır. Fakat gençlerin bilmediği şey ise bu dalışın olduğu yerde dünyanın en tehlikeli köpek balığı türlerinin olması ve dalış yapacakları yerin su altı mağalarından oluşan klostrofobik bir labirent gibi olmasıdır. Eğlenceli vakit geçirmek isteyen gençler kısa sürede hayatta kalma mücadelesine girişeceklerdir. Kısa sürede bir yerde sıkışacak olan gençler, köpek balıklarını atlatarak labirentlerle dolu bu yerden çıkış yolunu bulmak zorundalardır...2019 korku filmleri arasında yer alan Denizde Dehşet 2 filmi macera, gerilim ve dram türlerinde de yer almıştır. Sophie Nelisse, Corinne Foxx, Brianne Tju, Sistine Rose Stallone ve Brec Bassinger gibi kadın ağırlıklı oyuncuların yer aldığı filmin yönetmenliğini ise Johannes Roberts üstlenmiştir. Senaryosunuda Johannes Roberts ile birlikte Ernest Riera'nın yazdığı Denizde Dehşet 2 filmi izleyenlerinden ise 5.5 (imdb) puan almıştır. İlk filminin iyi bir ses getirmesinin ardından devamı getirilen Denizde Dehşet 2, Türkçe altyazılı olarak sitemizde yer almış, ilerleyen günlerde ise Türkçe dublajlı full hd sürümünde paylaşılacaktır. Tüm korku film izleyicilerine, filmkorku.net olarak iyi seyirler dileriz.
  • 89
  • IMDb 5.5
  • 21.172
  • 10
  The Rental izle (2020)
  The Rental izle (2020)
  Türkçe Altyazı
  The Rental filmi: Haftasonunu değerlendirmek isteyen iki çift arkadaş grubu, gözlerden uzak bir yerde ev kiralayarak zaman geçirmeyi düşünürler. Eve vardıklarında her şey sorunsuz ilerlemektedir fakat zaman ilerledikçe çiftler arasında hiç beklenmedik durumlar yaşanmaya başlar. Fakat ev dışından gelecek bir tehditle her şey korkunç bir hal alacaktır.Türkçe altyazılı olarak paylaştığımız The Rental 2020 yılı korku filminin henüz dublajlı versiyonu bulunmamaktadır. Full hd 1080p ve 720p gibi kalite alternatifleriyle sunduğumuz yapımı tek parça seçeneklerinde seyredebilirsiniz. Filmi izleyecek olan tüm sinema severlere, filmkorku olarak iyi seyirler dileriz.
  • 89
  • IMDb 5.9
  • 1.810
  • 2
  Open 24 Hours Film izle (2018)
  Open 24 Hours Film izle (2018)
  Türkçe Altyazı
  Open 24 Hours filmi: Ağır paranoya ve halüsinasyonlarla hayatını sürdüren Mary isimli genç bir kadın, akıl hastanesinden yeni çıkmıştır. Yeni bir başlangıç için benzin istasyonunun gece vardiyasında çalışmaya başlamıştır. Bu sırada Mary'nin eski erkek arkadaşı James Lincoln Fileds ise The Rain Riper olarak bilinen psikopat bir seri katildir. Eski sevgilisinin cezaevinden kaçtığını düşünün Mary, tekrar halüsinasyonlar görmeye başlamıştır. Zaman ilerledikçe çevresindeki insanların ölmeye başlamısıyla işler tamamen kontrolden çıkacaktır...Yönetmen koltuğunda Padraig Reynolds'ın yer aldığı ve senaryosunu kaleme aldığı film, izleyenlerinden imdb üzerinden 5.7 puan almıştır. Türkçe altyazılı olarak tek parça olarak sunduğumuz filmi 1080p ve 720p gibi full hd kalite seçeneklerinde seyredebilirsiniz. Film korku olarak herkese keyifli ve gerilim dolu seyirler dileriz.
  • 102
  • IMDb 5.7
  • 1.873
  • 6
  The Clearing izle (2020)
  The Clearing izle (2020)
  Türkçe Altyazı
  The Clearing filmi: Tom ve eşi Naomi, evliliklerinde oldukça zor bir dönemden geçmektedir. Ebeveyn olmanın sorumlulukları kousunda sürekli sıkıntılar yaşarken, bu sırada Tom ve küçük kızı Mira ile kamp yapmak için yola koyulur. Fakat gidecekleri yerde onları korkunç bir süpriz beklemektedir. Kamp yapmak için geldikleri bu yerde kafa dağıtıp güzel vakit geçirmeyi umarken, kendilerini bir anda zombi dehşeti ile karşı karşıya bulurlar. Ormanın ortasında küçücük bir alanda çaresizce sıkışıp kalan Tom, kızı ve kendi hayatı için ölümüne bir hayatta kalma mücadelesi vermek zorundadır.Spartacusd dizisinin yıldızlarından olan Liam McIntyre'nin başrolde oynadığı The Clearing 2020 yapımı korku filminin senaryosunda ve yönetmenliğinde David Matalon'un imzası yer almaktadır. Türkçe altyazılı sürümde ve full hd kalite alternatifleriyle paylaştığımız yapım özellikle zombi filmleri sevenlere hitap etmektedir. Tek part seçenekleriyle paylaştığımız filmi izleyecek olan tüm sinema severlere, film korku olarak iyi seyirler dileriz. 
  • IMDb 4.3
  • 4.716
  • 5
  Korku filmleri izleme platformu olarak, özellikle son zamanlarda geçirdiğimiz şu zor günlerde sinema sektörünü online olarak sizlere sunuyoruz. Gerilim, heyecan ve adrenalin tutkunlarının sürekli araşyış içerisinde olduğu film izleme platformlarında, iyi ve istenen bir türü bulmak için saatlerce arayış içerisine girmekteyiz. Fakat FilmKorku.net olarak sizlerin işini oldukça kolaylaştırdık.. Nasıl mı? Cin, şeytan, vampir, zombi, seri katil ve kurt adam gibi bir çok farklı türü ayrı ayrı olarak kategorilendirerek sizlere sunmaktayız. Birbirinden tüyler korkunç ve tüyler ürpertici yapımları siz korku filmi izleyicilerinin, sinemayı önünüze getiriyoruz. Türkiye'de ilk kez paylaştığımız ve bir çok sıradışı filmi sizlere sunarak, türünün 1 numarası olmaktan gurur duyuyoruz.

  En İyi Korku Filmleri
  Film korku olarak içeriklerimizi her gün daha da zenginleştirmeye özen gösteriyoruz. Full hd 1080p ve 720p gibi film seyretme seçenekleriyle sunduğumuz bir çok yapımın yanı sıra aynı zamanda en iyi korku filmlerini özenle seçerek sizlere tek parça alternatifleriyle sunmaktayız. Yerli ve yabancı olark ayırdığımız filmleri aynı zamanda sizlerde puanlayıp yorum yaparak değerlendirebilmektesiniz. Türkçe dublajllı ve altyazılı dil seçenekleriyle paylaşmaya özen gösterdiğimiz bir çok korku filmni bir çok izleme alternatifleriyle, sizlere en iyi kalitede sunmaya özen göstermekteyiz. Bir çok insan çocukluğundan beri korku türüne özel bir ilgi duymaktadır. Çünkü bu tür insana bolca adrenalin salgılamaktadır. Bu nedenle korku film izlemek her zaman ayrı bir heyecan ve zevk sunmaktadır.

  Aile Ortamında Rahatlıkla Korku Filmi izlemek
  Korku filmleri izlerken en çok sıkıntı duyduğumuz anlar aile ortamında veya çocukların bulunduğu ortamlardır. Çünkü bazı yapımlar bolca şiddet, kan veya cinsellik gibi unsurları içermektedir. Bu yüzden Film Korku net olarak sizlere büyük bir kolaylık sağlamaktayız. Gerek film afişine gerekse filmin içerisine girdiğinizde +18 korku filmlerini sizlere dikkatle göstermekteyiz. Bu tür filmleri seyretmeye karar verdiğinizde öncesinde afişinde +18 işareti koymaktayız. Ayrıca filmi açtığında ise öncesinde küçük bir uyarı koyarak, sizlerin onayını aldıktan sonra play butonu ile başlatmaktayız.

  Korku Filmleri Gelişiyor mu?
  Ülkemizde ve dünyanın bir çok yerinde, teknolojinin hızla büyümesiyle film izleme sektörüde oldukça farklı yönlere doğru ilerlemektedir. Görsel, ses, makyaj ve efekt gibi unsurlar özellikle son 10 yıl içerisinde bambaşka bir noktaya gelmş bulunmaktadır. Korku koku filmi izlerken iyi bir konusunun olması elbette en önemli unsurdur. Fakat filmin konusu dışında iyi bir görsellik ve gerçeklik sunulduğunda ise ayrı bir zevk katmaktadır. Fakat düşük bütçe ve ekip ile de iyi bir yapım çıkarmakta mümkündür. Sadece bir el kamerasıyla sıra dışı bir hikaye bulunduğunda, adı bilinmeyen fakat başarılı 2 oyuncu ile harika bir iş çıkarmakta mümkündür. Yakın seneler içerisinde bunun bir çok örneğini, gerek yerli gerekse yabancı yapımlar arasında görmekteyiz.
  Sonuç olarak tüm korku film izleyicileri, sitemiz üzerinden tek parça ve full hd kalite seçenekleriyle bir çok hikayeyi, Türkçe dublajlı ve altyazılı olarak seyretme şansını yakalamaktasınız. filmkorku.net sitesini güncel olarak takip ettiğiniz takdirde en yeni ve TR'de ilk korku filmlerini izleme şansını yakalamaktasınız. Bizi tercih ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyor, tüm korku, gerilim ve gizem tutkunlarına keyifli seyirler diliyoruz.

  FilmKorku.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. filmkorku.net içerisinde yalnızca video izleme kodları ( embed ) bulunmaktadır. Hiçbir video kendi sunucularımızda kesinlikle barındırılmamaktadır. Tüm videolar dünyaca ünlü çeşitli video paylaşım sitelerinden alıntılanmaktadır. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirler.

  Sitemap, korku filmlerikorku filmi izle, korku filmleri izle, film izle, film seyret, film izle korku, film korku, korku dizileri