ABD
The Last Exorcist izle (2020)
The Last Exorcist izle (2020)
Türkçe Altyazı
The Last Exorcist filmi:  Şeytan çıkarma konusunda son derece tecrübeli ve oldukça iyi eğitilmiş rahipler, bir ayin sırasında korkunç bir gücün ortaya çıkmasıyla hayatlarını kaybetmişlerdir. Tüm bu olayların ardından ise Jo isimli genç bir kadın, kız kardeşiyle birlikte tuhaf olaylar yaşamaya başlamışlardır. Çok geçmeden geçmişten gelen şeytani bir gücün musallatı altında olduklarını anlayacak ve onun dehşetiyle yüzleşeceklerdir.
 • 79
 • IMDb 5,7
 • 1.932
 • 1
Follow Me izle (2020) +18
Follow Me izle (2020)
Türkçe Altyazı
Follow Me filmi: Sosyal medya fenomeni olan Cole, internet dünyasında oldukça aktif bir gençtir. Yeni içerikler üretmek amacıyla Moskova'da bulunan ve internet aracılığıyla tanıştığı Alexei'nin yanına giden Cole, yanına sevgilisi ve yaşadığı yerdeki arkadaş grubunu da almıştır. Her geçen gün izleyici kitlesi iyice artan genç adam, Moskova'da da sınırları zorlamaya kararlıdır. Takipçi sayısını arttırmak için her türlü çılgınlığı yapmaya hazırdır. Yeni içerikler hazırlamaya çalışan Cole, Alexei'nin de desteğiyle arkadaşlarıyla birlikte tehlike ve gizemin hakim olduğu bir dünyaya adım atacaklardır. Fakat bir süre sonra Cole gerçek yaşam ile sosyal medya arasındaki çizgilerin bulanıklaşmaya başladığını fark eder. Arkadaşlarıyla birlikte hiç unmadığı bir hayatta kalma mücadelesi verecek olan genç adamı korkunç bir süpriz beklemektedir...
 • 88
 • IMDb 5,7
 • 2.621
 • 2
Toys or Terror izle (2020)
Toys or Terror izle (2020)
Türkçe Altyazı
Toys or Terror filmi: Zoe, kardeşi Franklin ve aileleri, Noel tatilinden hemen önce yeni bir malikaneye taşınırlar. Fakat taşındıkları bu malikanenin ne kadar korkunç bir karanlık geçmişi olduğundan habersizlerdir. Aileleri evi yenilemekle uğraşırken çocuklar ise evi keşfetmeye çalışırlar. Çocuklar evin çatı katına çıktıklarında ise oraya gizlenmiş bir oyuncak sandığı bulurlar. Sandığı açtıkları andan itibaren ise oyunlarlar sihirli bir şekilde canlanırlar. Fakat zaman ilerlemeye devam ettikçe bazu tuhaf olaylar yaşanmaya başlar. Aile kısa süre içerisinde büyük bir tehdit altında olduklarını anlayacaklardır...
 • 89
 • IMDb 4.3
 • 2.100
 • 1
Paradise Z izle (2020) +18
Paradise Z izle (2020)
Türkçe Altyazı
Paradise Z filmi: Sylvia ve Rose isimli iki güzel ve genç kadın, yaşanan büyük bir zombi kıyametinin ardından bir şekilde fark edilmeden kaçmayı başarmışlardır. Gözlerden uzak bir lüks tesiste hayata tutanmaya çalışan iki genç kadın, aynı zamanda birbirlerine deli gibi aşıklardır. Zamanlarını bir şekilde birlikte geçirerek sürdürürken, kaldıkları tesisin yemek stoğu artık tükenmeye başlamıştır. Kendilerine yeni yerler ve yiyecek-içecek arayan ikili, zombilere yerlerini belli etmelerinin ardından korkunç bir saldırıyla yüzleşmek zorunda kalacaklardır..
 • 80
 • IMDb 3,7
 • 2.868
 • 3
Dehşetin Gözleri izle (2002) +18
Dehşetin Gözleri izle (2002)
Türkçe Altyazı
Cabin Fever 1 - Dehşetin Gözleri 1 filmi: Kafa dağıtmak için tatile çıkmaya karar veren Paul, Karen, Marey, Jeff ve Bert, gözlerden uzak bir yere gitmeye karar verirler. Ormanın derinliklerinde bir göl kıyısındaki kulübede vakit geçirmeyi düşünün beş genç, için her şey keyifli giderken içlerinden birine aniden bir virüs bulaşmasının ardından her şey değişmeye başlar. Hastalanan arkadaşlarına hızla yayılan virüs karşısında çaresiz kalan gençler oldukça çaresiz durumda kalırlar. Virüsün bulaştığı kişilerin gerçek kişilikleri ve hisleri ortaya çıkmaktadır. Virüs hepsini teker teker ele geçirmiştir. Bu sırada yaşanan çatışmalar çıkar ve her geçen saat korkunç bir hal almaya başlar. Gençler hayatta kalmak için sonuna kadar mücadele etmek zorundalardır. Fakat virüs ile nasıl baş edeceklerdir?
 • 93
 • IMDb 5.8
 • 2.444
 • 1
Dehşetin Gözleri 2 izle (2009) +18
Dehşetin Gözleri 2 izle (2009)
Türkçe Altyazı
Cabin Fever 2: Spring Fever - Dehşetin Gözleri 2 filmi: Serinin ilk filminde, gizemli bir et yiyen virüs, gençleri teker teker öldürmüştür. Fakat virüs asla yok edilememiştir. Bölgedeki su kaynağına sızarak kendini korumayı sürdürmüştür. Bu su kaynağından elde ediler sulan ise şişelenerek bölgedeki bir liseye gönderilmiştir. Yavaş yavaş tüm gençleri etkisi altında bırakan bu virüs, okulun mezuniyet balosu zamanlarına denk gelmiştir. Virüse maruz kalan herkes bambaşka bir karektere bürünmeye başlar. İçki ve seks özlemiyle tutuşan gençler, kapalı spor salonun da bulunan herkese yaymaya başlamışlardır. Artık soyulan derilerin, fışkıran iç organların ve bolca şiddetin yaşanacağı olaylar silsilesi de başlamış olur.
 • 87
 • IMDb 4.5
 • 2.061
 • 0
Dehşetin Gözleri 3: Hasta Sıfır izle (2014) +18
Dehşetin Gözleri 3: Hasta Sıfır izle (2014)
Dublaj ve Altyazılı
Cabin Fever 3: Patient Zero - Dehşetin Gözleri 3: Hasta Sıfır filmi: Bir grup arkadaş, içlerinden birinin evlenmesi sebebiyle kendi aralarında bir eğlence yapmaya karar verirler. Karayiplerde bulunan bir ada da eğlenmek için yola koyulan ekibin ise gittikleri o ada ile ilgil bilmedikleri bazı şeyler vardır. Bu ücra ada da bulunan araştırma tesisinde et yiyen ölümcül bir virüs ile ilgili araştırmalar yapılmaktadır. Bir şekilde virüsün kontrolden çıkmasıyla tüm ada bu korkunç gerçekle yüzleşecek ve kan gövdeyi götürecektir! Türkçe dublajlı ve altyazılı olarak paylaştığımız korku temalı filmi izlemek isteyen tüm sinema tutkunlarına iyi seyirler dileriz.
 • 91
 • IMDb 4.7
 • 1.962
 • 0
The Mortuary Collection izle (2019)
The Mortuary Collection izle (2019)
Türkçe Altyazı
The Mortuary Collection filmi: 4 farklı hikayenin anlatıldığı filmde, emekliliğinin eşiğine gelmiş, oldukça sıradışı bir kişi olan ve cenaze evini işleten eksantrik bir adam yanına yardımcı almak için ilan vermiştir. İlanı görerek gelen genç bir kız, büyük bir hevesle işe atılır. Kasabada ölen insanların nasıl ve ne şekilde öldüğüyle ilgili hikayeler dinleyen genç kız, anlatılan fantastik ve tüyler ürpertici hikayelerle irkilirken aynı zaman da neden böyle bir işe ilgi duyduğunun sır perdesini de keşfedecektir.İlk hikayede 1950'lerde banyosunda bir varlıkla mücadele ederek gizemli bir şekilde ölen bir kadının yaşadıklarıdır.İkinci hikaye 1960'larda başkalarıyla ilişki kurmak için yöntem geliştiren üniversiteli bir gencin başına gelen korkunç olaylar.Üçüncü hikaye 1970'ler de karısıyla ilgili oldukça zor ve korkunç bir karar alan adamın yaşadıkları.Son hikaye ise 1980'lerde geçecek ve hepsi bu hikayeyle birleşecektir...
 • 110
 • IMDb 6.8
 • 2.585
 • 6
Haunting of the Mary Celeste izle (2020)
Haunting of the Mary Celeste izle (2020)
Türkçe Altyazı
Haunting of the Mary Celeste filmi: Sıkı bir araştırmacı olan Rachel, 7 Aralık 1872 yılında bir ticaret gemisinin mürettebatıyla birlikte aniden esrarengiz şekilde ortadan kaybolmasını araştırmaya karar verir. Doğaüstü nedenlerden kaynaklandığını düşünen Rachel, ekibiyle birlikte denize açılırlar. Rachel, Mary Celeste gemisinin boyutlar arası bir yarık sebebiyle kaybolduğu teorisini düşünmektedir. Ekip araştırmalarına devam ederken teknenin arızalanmasıyla birlikte tuhaf olaylar da ortaya çıkmaya başlayacaktır.Yaşanmış gerçek bir olaya dayanan hikaye, ABD gemisi olan Mary Celeste 4 Aralık 1872 tarihinde Atlantik Okyanusu'nda terk edilmiş olarak bulunur. Bir filikasının kayıp olmasına rağmen gemi oldukça iyi bir durumdaydı ve rüzgarın etkisiyle Cebelitarık Boğazı'na doğru ilerliyordu. Kargoları, altı aylık su erzak stoğu ve tüm kişisel eşyaların yerinde olmasına rağmen sadece mürettebat ortada yoktu. Kendilerinden hiç bir zaman haber alınamadı! Hala sebebi çözülemeyen bu tüyler ürpertici hikaye denizcilik tarihinin en gizemlileri arasında yerini korumaktadır.
 • 74
 • IMDb 4,5
 • 2.663
 • 1
Uncle Peckerhead izle (2020)
Uncle Peckerhead izle (2020)
Türkçe Altyazı
Uncle Peckerhead filmi: DUH isimli bir müzik grubu, punk-rock tarzında müzikler yapmaktadır. Bu grubun bas gitaristi Judy, gitarist Max ve baterist Mel'den oluşmaktadır. Judy'nin en büyük hayali ise başka bir işte çalışmadan sadece grubuyla birlikte müzik yamaktadır. Çok istediği o fırsat sonunda gelmiş, Vajinal Osuruk Kraliçeleri'nin sahne aldığı Bağımsızlar Salonu'nda alt grup olarak sahneye çıkan bir grup gösteriden ayrılınca DUH'a bir şans doğmuştur. Bunun için ise öncelikle turneye çıkmalı ve salonun işletmecisi olan Amir'e kendilerini beğendirmeleri gerekmektedir. Her şey hazırken bir an da araçlarına, ödeyemedikleri borç yüzünden el konulmuştur. Şans eseri tanıştıkları bir adam ise onlara kendi minibüsüyle turne teklifinde bulunur. Tam her şey artık yolunda derken gece çöktüğünde bu gizemli arkadaşların da bazı tuhaflıklar sezerler. Her gece ortadan kaybolan bu adamın korkunç bir sırrı ve oldukça ilginç bir yemek anlayışı vardır.
 • 97
 • IMDb 5,7
 • 2.094
 • 0
Korku filmleri izleme platformu olarak, özellikle son zamanlarda geçirdiğimiz şu zor günlerde sinema sektörünü online olarak sizlere sunuyoruz. Gerilim, heyecan ve adrenalin tutkunlarının sürekli araşyış içerisinde olduğu film izleme platformlarında, iyi ve istenen bir türü bulmak için saatlerce arayış içerisine girmekteyiz. Fakat FilmKorku.net olarak sizlerin işini oldukça kolaylaştırdık.. Nasıl mı? Cin, şeytan, vampir, zombi, seri katil ve kurt adam gibi bir çok farklı türü ayrı ayrı olarak kategorilendirerek sizlere sunmaktayız. Birbirinden tüyler korkunç ve tüyler ürpertici yapımları siz korku filmi izleyicilerinin, sinemayı önünüze getiriyoruz. Türkiye'de ilk kez paylaştığımız ve bir çok sıradışı filmi sizlere sunarak, türünün 1 numarası olmaktan gurur duyuyoruz.

En İyi Korku Filmleri
Film korku olarak içeriklerimizi her gün daha da zenginleştirmeye özen gösteriyoruz. Full hd 1080p ve 720p gibi film seyretme seçenekleriyle sunduğumuz bir çok yapımın yanı sıra aynı zamanda en iyi korku filmlerini özenle seçerek sizlere tek parça alternatifleriyle sunmaktayız. Yerli ve yabancı olark ayırdığımız filmleri aynı zamanda sizlerde puanlayıp yorum yaparak değerlendirebilmektesiniz. Türkçe dublajllı ve altyazılı dil seçenekleriyle paylaşmaya özen gösterdiğimiz bir çok korku filmni bir çok izleme alternatifleriyle, sizlere en iyi kalitede sunmaya özen göstermekteyiz. Bir çok insan çocukluğundan beri korku türüne özel bir ilgi duymaktadır. Çünkü bu tür insana bolca adrenalin salgılamaktadır. Bu nedenle korku film izlemek her zaman ayrı bir heyecan ve zevk sunmaktadır.

Aile Ortamında Rahatlıkla Korku Filmi izlemek
Korku filmleri izlerken en çok sıkıntı duyduğumuz anlar aile ortamında veya çocukların bulunduğu ortamlardır. Çünkü bazı yapımlar bolca şiddet, kan veya cinsellik gibi unsurları içermektedir. Bu yüzden Film Korku net olarak sizlere büyük bir kolaylık sağlamaktayız. Gerek film afişine gerekse filmin içerisine girdiğinizde +18 korku filmlerini sizlere dikkatle göstermekteyiz. Bu tür filmleri seyretmeye karar verdiğinizde öncesinde afişinde +18 işareti koymaktayız. Ayrıca filmi açtığında ise öncesinde küçük bir uyarı koyarak, sizlerin onayını aldıktan sonra play butonu ile başlatmaktayız.

Korku Filmleri Gelişiyor mu?
Ülkemizde ve dünyanın bir çok yerinde, teknolojinin hızla büyümesiyle film izleme sektörüde oldukça farklı yönlere doğru ilerlemektedir. Görsel, ses, makyaj ve efekt gibi unsurlar özellikle son 10 yıl içerisinde bambaşka bir noktaya gelmş bulunmaktadır. Korku koku filmi izlerken iyi bir konusunun olması elbette en önemli unsurdur. Fakat filmin konusu dışında iyi bir görsellik ve gerçeklik sunulduğunda ise ayrı bir zevk katmaktadır. Fakat düşük bütçe ve ekip ile de iyi bir yapım çıkarmakta mümkündür. Sadece bir el kamerasıyla sıra dışı bir hikaye bulunduğunda, adı bilinmeyen fakat başarılı 2 oyuncu ile harika bir iş çıkarmakta mümkündür. Yakın seneler içerisinde bunun bir çok örneğini, gerek yerli gerekse yabancı yapımlar arasında görmekteyiz.
Sonuç olarak tüm korku film izleyicileri, sitemiz üzerinden tek parça ve full hd kalite seçenekleriyle bir çok hikayeyi, Türkçe dublajlı ve altyazılı olarak seyretme şansını yakalamaktasınız. filmkorku.net sitesini güncel olarak takip ettiğiniz takdirde en yeni ve TR'de ilk korku filmlerini izleme şansını yakalamaktasınız. Bizi tercih ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyor, tüm korku, gerilim ve gizem tutkunlarına keyifli seyirler diliyoruz.

FilmKorku.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. filmkorku.net içerisinde yalnızca video izleme kodları ( embed ) bulunmaktadır. Hiçbir video kendi sunucularımızda kesinlikle barındırılmamaktadır. Tüm videolar dünyaca ünlü çeşitli video paylaşım sitelerinden alıntılanmaktadır. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] mail adresinden bize ulaşabilirler.

Sitemap, korku filmlerikorku filmi izle, korku filmleri izle, film izle, film seyret, film izle korku, film korku, korku dizileri