Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]
İngiltere
Babysitter Must Die izle
Babysitter Must Die izle
Dublaj ve Altyazılı
Josie Jane: Kill the Babysitter - Babysitter Must Die 2021 korku filmini full HD kalite seçeneklerinde Türkçe dublajlı ve altyazılı olarak izlemek isteyenler için konusu: Jose Jane isimli genç bir kadın, zengin bir ailenin yanında bakıcılık yapmaktadır. Bir gün evde saklambaç oynadıkları sırada bir grup tarikatçı eve saldırır. Bebek bakıcısı olan Josie, silahlı tarikatçılara karşılık vermeye karar verir ve ortalık karışır...
 • 76
 • IMDb 4,0
 • 1.511
 • 3
Caveat Film izle
Caveat Film izle
Türkçe Altyazı
Caveat 2021 filmi konusu: Yalnız bir adam olan Isaac, kısmı hafıza kaybından muzdariptir. Isaac, ev sahibi Barrett'tın izole bir adada terk edilmiş bir evde yaşayan psikolojik açıdan sorunlu bir kadın olan yeğeni Olga'ya bakmayı kabul eder. Bu durum onun için oldukça basit olarak gözükse de, pek düşündüğü gibi olmayacaktır. Barret, Isaac'i eve götürüp onu evde çıkmaması konusunda ikna ederek ikisini yalnız bırakmıştır. Zaman ilerledikçe Olga'nın oldukça tuhaf ve garip davranışlarına maruz kalan Isaac, kendisini hiç unmadığı bir kedi-fare oyununun içerisinde bulacaktır.
 • 88
 • IMDb 6,0
 • 1.866
 • 6
Dragon Fury izle
Dragon Fury izle
Türkçe Altyazı
Dragon Fury 2021 filmi konusu: Kontrol edebileceklerini düşündüler fakat yanıldılar! Emekli bir asker ve uzmanlardan oluşan bir ekip, Galler dağlarında olduğu söylenen gizemli bir yaratığı bulmak için yola koyulurlar. Kısa bir süre sonra, bu gizemli yaratığın bir ejderha olduğunu keşfederler. Dağlarında derinliklerinde bulunan ekip, korkunç yırtıcı tarafından birer birer avlanmaya başladıklarında kendilerini korumak için silahlardan çok daha fazlasına ihtiyaçları olacaktır.
 • 88
 • IMDb 6,6
 • 1.631
 • 5
Censor Filmi izle
Censor Filmi izle
Türkçe Altyazı
Censor 2021 filmini full hd 1080p ve 720p kalite seçenekleriyle tek parça olarak ücretsiz ve kesintisiz izleyecekler için konusu: Bir film sansürcüsü olan Enid Baines, yalnız yaşam süren genç bir kadındır. Enid, kendisiyle oldukça gurur duymaktadır çünkü yaptığı titiz ve dikkatli çalışmalar, film izleyicilerini birçok zararlı etkiden koruduğunu düşünmektedir. Onun bu korumaya yönelik davranışları, kısa bir süre önce gıyaben öldüğü ilan edilen kardeşinin gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasının ayrıntılarını hatırlayamamasından kaynaklanan suçluluk duygusuyla bağlantılıdır. Bir gün inceleyeği bir filmin ardından, kız kardeşinin kayboluşuyla ilgili bağlantı olduğunu keşfeder. Kardeşiyle ilgili gizemi çözmeye çalışırken kurgu ile gerçeklik arasında kalacaktır.
 • 84
 • IMDb 6,0
 • 1.736
 • 3
Masalların Masalı Filmi izle +18
Masalların Masalı Filmi izle
Dublaj ve Altyazılı
Masalların Masalı - Tale of Tales 2015 yapımı korku-fantastik türündeki +18 filmini Türkçe dublajlı ve altyazılı olarak full hd izleyecekler için konusu: Konusunu İtalyan şair Giambattista Basile'in yazdığı 17. yüzyıldan kalma peri masalı serisi Pentamerone’den alan fantastik korku türündeki film, büyücülerin, cadıların, canavarların, kral ve kraliçelerin olduğu bir dünyada geçiyor ve farklı parçalardan oluşuyor. Bunlar; kraliçe, iki gizemli ve yaşlı kadın ile pire bölümleri. İlk bölüm, Longtrellis Kraliçesi’nin bir macerasını, diğeri bir kralın gizemli iki kız kardeş tarafından baştan çıkarılışını, sonuncusu ise Highhills Kralı’nın dev bir pireye olan saplantısını anlatıyor. İlk bölümde, kral ve kraliçenin sarayda izlediği sirk gösterisinde herkes eğlenmektedir. Ancak kraliçenin yüzünde hüzün ve acı vardır. Çocuk sahibi olma isteği dayanılmaz bir hal alınca kral büyücüye başvurur. Tek çare, kralın su altında yaşayan dev yaratığı öldürüp yüreğini kraliçeye sunmasıdır. Kral zırhını silahını kuşanır ve ölümü göze alır.
 • 134
 • IMDb 6,4
 • 2.034
 • 3
Robert the Doll izle
Robert the Doll izle
Türkçe Altyazı
Robert the Doll 2015 filmi konusu: Gerçek olaylardan uyarlanan hikayede, Jenny ve Paul çifti, evlerinde çalışan Agatha isimli bir kadının davranışlarından rahatsız olurlar ve işine son verirler. Fakat Agatha bu durumu sindiremez ve aileye bir kötülük yapmaya karar verir. Evin oğlu olan Gene'ye, Robert adında eski bir oyuncak bebek bırakır. Agatha evden gittiği zamandan itibaren tuhaf olaylar yaşanmaya başlar. Evde olan eşyalar zarar görmekte, eşyalar hareket etmekte ve geceleri kıkırdama sesleri duyulmaktadır. Küçük Gene, bu olanların oyuncak bebek yüzünden olduğunu söylese de kimse aldırış etmez. Evlerine doğaüstü bir varlığın musallat olduğundan emin olmaya başlayan Paul ve Jenny, zaman ilerledikçe korkunç gerçekle yüzleşeceklerdir.
 • 90
 • IMDb 3,4
 • 1.778
 • 1
In The Earth Filmi izle
In The Earth Filmi izle
Türkçe Altyazı
In The Earth 2021 yapımı filmin konusu: Tüm dünya felakete yol açan, oldukça kötü etkileri olan bir virüs ile karşı karşıya kalmıştır. Dünyaya yayılmış olan bu virüse çare aranıldığı sırada bir bilim insanı ve keşifçi, rutin bir ekipman çalışması sırasında ormanın derinliklerine doğru inmek zorunda kalırlar. Gece boyunca karanlığın derinlerine yaptıkları bu yolculuk onları beklenmedik bazı korkunç durumlarla karşı karşıya bırakacaktır.
 • 107
 • IMDb 5,7
 • 4.239
 • 13
Awaiting Filmi izle
Awaiting Filmi izle
Türkçe Altyazı
Awaiting 2015 filmi konusu: İngiliz bozkırlarının en derinliklerinde yaşayan Morris, toplumdan uzak yaşamayı seven bir adamdır. Psikoz eğilimi olan bu adamın, Lauren adında masum bir kızı vardır. Lauren, bir gün babasıyla birlikte yardıma muhtaç birini bulurlar. Genç kız, onu kurtararak her türlü yardımı sağlar ve kısa sürede onunla arkadaş olur. Bir iş insanı olan Jake isimli bu adam, çok geçmeden korkunç bir kapana kısıldığını farkedecektir. Jake, o evdeki her gününde geçmişte yaşanan dehşet verici sırların yavaş yavaş ortaya çıkmasını sağlayacaktır.
 • 97
 • IMDb 4,8
 • 1.858
 • 4
Seance filmi izle
Seance filmi izle
Türkçe Altyazı
Seance 2021 filmi konusu: Oldukça prestijli bir yatılı okul olan Edelvine Kızlar Akademisi'ne, yeni bir öğrenci gelmiştir. Camille Meadown isimli öğrencinin bu okula geldikten sonra bir gece, tüm hayatı değişecektir. Bir grup kız öğrenci onu bir gece ritüeline katılmaya davet ederler. Gece bir araya gelen kızlar, bu okulda daha önce gizemli bir şekilde ölmüş olan eski bir öğrencinin ruhunu çağırırlar. Fakat sabah uyandıklarından ise ritüele katılan kızlardan birinin öldüğünü görürler. Kızlar, yaşanan bu olayı derinlemesine araştırmaya karar verirler ancak her şey daha da kötü bir hal alacaktır.
 • 92
 • IMDb 5,3
 • 1.890
 • 2
Öldür Komutu Filmi izle
Öldür Komutu Filmi izle
Dublaj ve Altyazılı
Öldür Komutu - Kill Command 2016 filmi konusu: Kimsenin haberdar olmadığı ve iletişimin tamamen kesildiği uzak bir adaya, Kaptan Bukes'in önderlik ettiği yüksek eğitimli denizcilerden oluşan bir ekip gönderilir. Rutin bir eğitim çalışması olan bu görevde ekibe, beyni bilgisayarlar bağlantı kurabilen gizemli bir kodcu olan teknoloji uzmanı Mills de eşlik eder. Adaya ulaştıklarında ise bir şeylerin yolunda gitmediğini anlarlar. Rutin bir eğitim görevi olduğunu düşünen ekip, kısa sürede ileri teknolojiyle donatılmış askeri robotların hedefi haline gelirler. bu korkunç askeri robotlarla karşı karşıya kalan ekip, bu olanların sorumlularından birinin Mills olduğu keşfederler fakat bulundukları durumdan onları kurtaracak şey ise Mills'in teknolojisidir. Seçkin birlik, hayatta kalabilmek için en tehlikeli savaşını yaşamak zorunda kalacaktır.
 • 99
 • IMDb 5,7
 • 1.958
 • 3
korku filmleri izle platformu olarak, özellikle son zamanlarda geçirdiğimiz şu zor günlerde sinema sektörünü online olarak sizlere sunuyoruz. Gerilim, heyecan ve adrenalin tutkunlarının sürekli araşyış içerisinde olduğu film izleme platformlarında, iyi ve istenen bir türü bulmak için saatlerce arayış içerisine girmekteyiz. Fakat FilmKorku.net olarak sizlerin işini oldukça kolaylaştırdık.. Nasıl mı? Cin, şeytan, vampir, zombi, seri katil ve kurt adam gibi bir çok farklı türü ayrı ayrı olarak kategorilendirerek sizlere sunmaktayız. Birbirinden tüyler korkunç ve tüyler ürpertici yapımları siz korku filmi izleyicilerinin, sinemayı önünüze getiriyoruz. Türkiye'de ilk kez paylaştığımız ve bir çok sıradışı filmi sizlere sunarak, türünün 1 numarası olmaktan gurur duyuyoruz.  
 
En İyi Korku Filmleri  
film korku olarak içeriklerimizi her gün daha da zenginleştirmeye özen gösteriyoruz. Full hd 1080p ve 720p gibi film seyretme seçenekleriyle sunduğumuz bir çok yapımın yanı sıra aynı zamanda en iyi korku filmlerini özenle seçerek sizlere tek parça alternatifleriyle sunmaktayız. Yerli ve yabancı olark ayırdığımız filmleri aynı zamanda sizlerde puanlayıp yorum yaparak değerlendirebilmektesiniz. Türkçe dublajllı ve altyazılı dil seçenekleriyle paylaşmaya özen gösterdiğimiz bir çok korku filmni bir çok izleme alternatifleriyle, sizlere en iyi kalitede sunmaya özen göstermekteyiz. Bir çok insan çocukluğundan beri korku türüne özel bir ilgi duymaktadır. Çünkü bu tür insana bolca adrenalin salgılamaktadır. Bu nedenle korku filmi izlemek her zaman ayrı bir heyecan ve zevk sunmaktadır.  
 
Aile Ortamında Çekinmeden Korku Filmi izlemek  
Korku filmleri izlerken en çok sıkıntı duyduğumuz anlar aile ortamında veya çocukların bulunduğu ortamlardır. Çünkü bazı yapımlar bolca şiddet, kan veya cinsellik gibi unsurları içermektedir. Bu yüzden Film Korku net olarak sizlere büyük bir kolaylık sağlamaktayız. Gerek film afişine gerekse filmin içerisine girdiğinizde +18 korku filmlerini sizlere dikkatle göstermekteyiz. Bu tür filmleri seyretmeye karar verdiğinizde öncesinde afişinde +18 işareti koymaktayız. Ayrıca filmi açtığında ise öncesinde küçük bir uyarı koyarak, sizlerin onayını aldıktan sonra play butonu ile başlatmaktayız.  
 
Korku Filmleri Gelişiyor mu?  
Ülkemizde ve dünyanın bir çok yerinde, teknolojinin hızla büyümesiyle film izleme sektörüde oldukça farklı yönlere doğru ilerlemektedir. Görsel, ses, makyaj ve efekt gibi unsurlar özellikle son 10 yıl içerisinde bambaşka bir noktaya gelmş bulunmaktadır. Korku koku filmi izlerken iyi bir konusunun olması elbette en önemli unsurdur. Fakat filmin konusu dışında iyi bir görsellik ve gerçeklik sunulduğunda ise ayrı bir zevk katmaktadır. Fakat düşük bütçe ve ekip ile de iyi bir yapım çıkarmakta mümkündür. Sadece bir el kamerasıyla sıra dışı bir hikaye bulunduğunda, adı bilinmeyen fakat başarılı 2 oyuncu ile harika bir iş çıkarmakta mümkündür. Yakın seneler içerisinde bunun bir çok örneğini, gerek yerli gerekse yabancı yapımlar arasında görmekteyiz.  
Sonuç olarak tüm korku filmini izleyicileri ve korku dizileri tutkunları, sitemiz üzerinden tek parça ve full hd kalite seçenekleriyle bir çok hikayeyi, Türkçe dublajlı ve altyazılı olarak seyretme şansını yakalamaktasınız. filmkorku.net sitesini güncel olarak takip ettiğiniz takdirde en yeni ve TR'de ilk korku filmlerini izleme şansını yakalamaktasınız. Bizi tercih ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyor, tüm korku, gerilim ve gizem tutkunlarına keyifli seyirler diliyoruz.  
 
FilmKorku.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. filmkorku.net içerisinde yalnızca video izleme kodları ( embed ) bulunmaktadır. Hiçbir video kendi sunucularımızda kesinlikle barındırılmamaktadır. Tüm videolar dünyaca ünlü çeşitli video paylaşım sitelerinden alıntılanmaktadır. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] (N harfi ile) mail adresinden bize ulaşabilirler.