Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]
İngiltere
Resident Evil: Raccoon Şehri izle
Resident Evil: Raccoon Şehri izle
Türkçe Altyazı
Resident Evil: Raccoon Şehri - Resident Evil: Welcome to Raccoon City (Ölümcül Deney 7) 2021 filmi konusu: 1998'de geçen serinin başlangıç hikayesi olan yeni filmde, gizemli Spencer Mansion ve talihsiz Raccoon City'nin korkunç hikayesi anlatılacaktır. Umbrella Corporation, ünlü ve her geçen gün gelişen bir ilaç devidir. Şirket, artık ölmek üzere olan ve bir ortabatı kasabası olan Raccoon City'nin tüm kaderini sonsuza kadar değiştirecektir. Şirketin göçü ile birlikte, şehri yüzeyin altında büyük kötülüklerin kaynadığı bir çorak araziye dönüştürecektir. Bu gizemli kötülük serbest bırakıldığında, tüm kasaba halkı tamamen zombileşmeye başlayacaktır. Hayatta kalmayı başaran küçük bir grup ise Umbrella'nın arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmak ve geceyi atlatmak için birlikte çalışmak zorundadır.
 • 107
 • IMDb 5,9
 • 7.435
 • 0
Sansür Filmi izle
Sansür Filmi izle
Türkçe Altyazı
Sansür - Censor 2021 filmi konusu: Bir film sansürcüsü olan Enid Baines, yalnız yaşam süren genç bir kadındır. Enid, kendisiyle oldukça gurur duymaktadır çünkü yaptığı titiz ve dikkatli çalışmalar, film izleyicilerini birçok zararlı etkiden koruduğunu düşünmektedir. Onun bu korumaya yönelik davranışları, kısa bir süre önce gıyaben öldüğü ilan edilen kardeşinin gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasının ayrıntılarını hatırlayamamasından kaynaklanan suçluluk duygusuyla bağlantılıdır. Bir gün inceleyeği bir filmin ardından, kız kardeşinin kayboluşuyla ilgili bağlantı olduğunu keşfeder. Kardeşiyle ilgili gizemi çözmeye çalışırken kurgu ile gerçeklik arasında kalacaktır.
 • 84
 • IMDb 6,0
 • 8.101
 • 3
The Feast izle
The Feast izle
Türkçe Altyazı
The Feast 2021 filmi konusu: Galler kırsalında bulunan, gözlerden oldukça uzak olan bir evde, bir akşam yemeği düzenlenecektir. Ayrıcalıklı konuklara hizmet verileceği bu evde sıradışı şeyler olmak üzeredir. Toplanan misafirler için bu son akşam yemeği olmak üzeredir. Zaman ilerledikçe işler bambaşka bir hal almaya başlayacaktır.
 • 93
 • IMDb 5,7
 • 1.552
 • 2
The Sitter izle +18
The Sitter izle
Türkçe Altyazı
The Sitter - Charlotte Wakes 2017 yılı +18 korku filminin konusu: Güzel bir genç kadın olan Charlotte, ciddi para sıkıntısı çeken bir üniversite öğrencisidir. Kendine hafta sonu için büyük bir malikanede bakıcılık işi bulur. Bu ürkütücü Georgia malikanesinde gecelik 200 sterline bir kediye bakması gerekmektedir. Dışarıdan oldukça kolay gözüken bu iş, onun tüm hayatını sonsuza kadar değişecektir. Tek kaldığı bu büyük evde kısa sürede tuhaf olaylarla karşı karşıya kalacak ve zaman ilerledikçe korkunç olaylar silsilesiyle yüzleşmek zorunda kalacaktır.
 • 97
 • IMDb 4,2
 • 1.722
 • 8
Dün Gece Soho’da izle
Dün Gece Soho’da izle
Fragman
Dün Gece Soho'da - Last Night in Soho 2021 filmi konusu: Sandy isimli genç bir  kadın, Londra'da hayatını sürdürmektedir. Sandy'nin hayattaki en büyük tutkusu ise modadır. Ayrıca Sandy'nin çok büyük bir sırrı vardır. Tasarımcı olarak yeteneklerinin dışında, zamanda yolculuk yapabilme yeteneğine sahiptir. Bir gün kendini 1960'lardın Londra'sında bulan genç kadın, burada hayranı olduğu şarkıcı Jack ile tanışır. Zaman ilerledikçe 1960’ların Londrası'nın hiç de göründüğü gibi olmadığını fark edecek ve her şey bir anda korkunç bir hal almaya başlayacaktır.
 • 118
 • IMDb 7,3
 • 17.550
 • 2
Ölümcül Deney 3: İnsanlığın Sonu izle +18
Ölümcül Deney 3: İnsanlığın Sonu izle
Dublaj ve Altyazılı
Ölümcül Deney 3: İnsanlığın Sonu - Resident Evil 3: Extinction 2007 filmi konusu: Carlos Olivera ile L.J, yaşanılan yerde güvenlik artık tamamen ortadan kalkınca bir şeyler yapmaya karar verirler. Bunun için ise hayatta kalan kişileri toparlayıp, bir araya getirirler. Claire, K-Mart ve Betty başta olmak üzere diğer yaşayanlarla bir araya gelerek birleşirler. Yola koyularak özel zırhlarla hazırlanmış olan konvoylar içinde boş çöllerden yol alırlar. Tek bir amaçları vardır; o da hayatta kalan ve virüsün etkisi altına girmemiş kişileri toplayarak bir araya getirmektedir. Fakat çölde düşündüklerinden daha fazla zombiler bulunmaktadır. Hayatta kalmak için bu uçsuz bucaksız çöllerde zombilerle mücadele etmek zorunda kalacaklardır...
 • 94
 • IMDb 6,2
 • 1.600
 • 0
Ölümcül Deney 2: Kıyamet izle
Ölümcül Deney 2: Kıyamet izle
Dublaj ve Altyazılı
Ölümcül Deney 2: Kıyamet - Resident Evil 2: Apocalypse 2004 filmi konusu: Dehşet bir uykudan uyanan Alice, artık en kötü kabuslarının gerçekleştiğini görür. Yaşanan biyokimyasal olaydan bir şekilde paçayı yırtmıştır fakat söz konusu virüsün önüne geçilememiştir. te yandan Racoon şehrinden kurtulmaya çalışır. Umbrella denen gizemli şirketin üzerinde uyguladığı deneylerin ardından ise sıra dışı güçlere sahip olmuştur. Artık kendisine katılan başka kişilerde bulunmaktadır. Bu kişiler ise daha önce Umbrella'da görev yapmış ve işten çıkartılmış kişilerdir. Meydan okuyarak başlattıkları bu amansız mücadele karşısındaki en büyük engel ise vahşi zombilerdir. Ancak asıl korkunç olanı ise şirketin yeni ortaya çıkardığı Nemesis isimli bir yaratırtır. Onu yok edebilmek için çok farklı bir boyutta direnç gerekmektedir.
 • 94
 • IMDb 6,2
 • 1.596
 • 0
Ölümcül Deney 1 izle
Ölümcül Deney 1 izle
Dublaj ve Altyazılı
Ölümcül Deney 1 - Resident Evil 1 2002 filmi konusu: Umbrella Corporation isimli uluslararası büyük bir şirketin, Raccoon şehrinin dışında Hive adındaki bir genetik araştırma merkezi vardır. Bu gizemli araştırma merkezinde üretilmiş olan T-Virus adı verilen bir virüs türü bulunmaktadır. Bu virüsü ele geçirmeyi başaran bir hırsız ise Hive binası içerisine virüsü yayarak tüm dehşetin başlamasına neden olacaktır. Gizemli virüs, The Red Quinn adındaki yapay zekayı ele geçirmeyi başarır ve merkezde bulunan herkese bulaştırmaya başlar. Virüse maruz kalan personeller ise birer zombiye dönüşürler ve yapay zekanın kontrolüne geçerler. Red Quinn'i durdurmak için merkeze gelen bir seçkin bir ekip, bu yapay zeka makine ile savaşırken zombilerle de korkunç bir mücadeleye girişeceklerdir.
 • 100
 • IMDb 6,7
 • 1.674
 • 2
Nina Forever izle +18
Nina Forever izle
Türkçe Altyazı
Nina Forever 2015 filmi konusu: Rob isimli genç bir adam, kız arkadaşının trafik kazasında ölmesinin ardından büyük bir çıkmaza girer ve başarısız bir intihar girişiminde bulunur. Artık acılarını geride bırakarak yoluna devam etme kararı alan Rob, çalıştığı yerdeki iş arkadaşı Holly'e aşır olur. Ancak hesaba katmadıkları bir durum ile karşı karşıya kalırlar. Ruhu öteki alemde rahat bulamayan Nina, dünyaya geri dönmüştür. Nina, yeni çiftin her cinsel ilişkiye girdikleri sırada ortaya çıkarak onları rahatsız etmeye başlar. Rob ve Holly, bu tuhaf durumu düzeltmek için bir çözüm bulmalı ve Nina'dan sonsuza dek kurtulmalılardır.
 • 98
 • IMDb 5,6
 • 1.874
 • 8
Cadılar Bayramı Öldürür izle +18
Cadılar Bayramı Öldürür izle
Dublaj ve Altyazılı
Cadılar Bayramı Öldürür - Halloween Kills 2021 filmi konusu: Laurie Strode, kızı Karen ve torunu Allyson’ın korkunç maskeli canavar Michael Myers’ı Laurie’nin bodrumunda kafese hepsedip ateşe vermelerinden ardından Laurie, hayatı boyunca kendisine dehşet verici eziyet çektiren caniyi sonunda öldürdüğünü düşünerek hayati önem taşıyan yaralarıyla hastaneye gider. Fakat Michael, yine bir yolunu bularak kapanından kurtulmayı başarır ve kan dökme ritüeline devam eder. Çaresiz olan Laurie, acılarıyla mücadele ederken bir yandan da kendini onun gelişine hazırlamaktadır. Bu sırada tüm Hadonfield’ın da durdurulamaz canavarlarına karşı ayaklanmasını sağlar. Strode kadınları, Michael’ın ilk saldırısından kurtulanlardan oluşan ve kontrolü ellerine almaya karar veren bir gruba katılırlar ve Michael’ı sonsuza dek yakalamak üzere ava çıkan yasadışı bir çeteyi oluştururlar.
 • 106
 • IMDb 6,0
 • 49.168
 • 31
korku filmleri izle platformu olarak, özellikle son zamanlarda geçirdiğimiz şu zor günlerde sinema sektörünü online olarak sizlere sunuyoruz. Gerilim, heyecan ve adrenalin tutkunlarının sürekli araşyış içerisinde olduğu film izleme platformlarında, iyi ve istenen bir türü bulmak için saatlerce arayış içerisine girmekteyiz. Fakat FilmKorku.net olarak sizlerin işini oldukça kolaylaştırdık.. Nasıl mı? Cin, şeytan, vampir, zombi, seri katil ve kurt adam gibi bir çok farklı türü ayrı ayrı olarak kategorilendirerek sizlere sunmaktayız. Birbirinden tüyler korkunç ve tüyler ürpertici yapımları siz korku filmi izleyicilerinin, sinemayı önünüze getiriyoruz. Türkiye'de ilk kez paylaştığımız ve bir çok sıradışı filmi sizlere sunarak, türünün 1 numarası olmaktan gurur duyuyoruz.  
 
En İyi Korku Filmleri  
film korku olarak içeriklerimizi her gün daha da zenginleştirmeye özen gösteriyoruz. Full hd 1080p ve 720p gibi film seyretme seçenekleriyle sunduğumuz bir çok yapımın yanı sıra aynı zamanda en iyi korku filmlerini özenle seçerek sizlere tek parça alternatifleriyle sunmaktayız. Yerli ve yabancı olark ayırdığımız filmleri aynı zamanda sizlerde puanlayıp yorum yaparak değerlendirebilmektesiniz. Türkçe dublajllı ve altyazılı dil seçenekleriyle paylaşmaya özen gösterdiğimiz bir çok korku filmni bir çok izleme alternatifleriyle, sizlere en iyi kalitede sunmaya özen göstermekteyiz. Bir çok insan çocukluğundan beri korku türüne özel bir ilgi duymaktadır. Çünkü bu tür insana bolca adrenalin salgılamaktadır. Bu nedenle korku filmi izlemek her zaman ayrı bir heyecan ve zevk sunmaktadır.  
 
Aile Ortamında Çekinmeden Korku Filmi izlemek  
Korku filmleri izlerken en çok sıkıntı duyduğumuz anlar aile ortamında veya çocukların bulunduğu ortamlardır. Çünkü bazı yapımlar bolca şiddet, kan veya cinsellik gibi unsurları içermektedir. Bu yüzden Film Korku net olarak sizlere büyük bir kolaylık sağlamaktayız. Gerek film afişine gerekse filmin içerisine girdiğinizde +18 korku filmlerini sizlere dikkatle göstermekteyiz. Bu tür filmleri seyretmeye karar verdiğinizde öncesinde afişinde +18 işareti koymaktayız. Ayrıca filmi açtığında ise öncesinde küçük bir uyarı koyarak, sizlerin onayını aldıktan sonra play butonu ile başlatmaktayız.  
 
Korku Filmleri Gelişiyor mu?  
Ülkemizde ve dünyanın bir çok yerinde, teknolojinin hızla büyümesiyle film izleme sektörüde oldukça farklı yönlere doğru ilerlemektedir. Görsel, ses, makyaj ve efekt gibi unsurlar özellikle son 10 yıl içerisinde bambaşka bir noktaya gelmş bulunmaktadır. Korku koku filmi izlerken iyi bir konusunun olması elbette en önemli unsurdur. Fakat filmin konusu dışında iyi bir görsellik ve gerçeklik sunulduğunda ise ayrı bir zevk katmaktadır. Fakat düşük bütçe ve ekip ile de iyi bir yapım çıkarmakta mümkündür. Sadece bir el kamerasıyla sıra dışı bir hikaye bulunduğunda, adı bilinmeyen fakat başarılı 2 oyuncu ile harika bir iş çıkarmakta mümkündür. Yakın seneler içerisinde bunun bir çok örneğini, gerek yerli gerekse yabancı yapımlar arasında görmekteyiz.  
Sonuç olarak tüm korku filmini izleyicileri ve korku dizileri tutkunları, sitemiz üzerinden tek parça ve full hd kalite seçenekleriyle bir çok hikayeyi, Türkçe dublajlı ve altyazılı olarak seyretme şansını yakalamaktasınız. filmkorku.net sitesini güncel olarak takip ettiğiniz takdirde en yeni ve TR'de ilk korku filmlerini izleme şansını yakalamaktasınız. Bizi tercih ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyor, tüm korku, gerilim ve gizem tutkunlarına keyifli seyirler diliyoruz.  
 
FilmKorku.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. filmkorku.net içerisinde yalnızca video izleme kodları ( embed ) bulunmaktadır. Hiçbir video kendi sunucularımızda kesinlikle barındırılmamaktadır. Tüm videolar dünyaca ünlü çeşitli video paylaşım sitelerinden alıntılanmaktadır. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] (N harfi ile) mail adresinden bize ulaşabilirler.