Kanada
Girl 2020 Film izle
Girl 2020 Film izle
Türkçe Altyazı
Girl 2020 filminin konusu: İstismarcı babasından intikam almaya yemin etmiş olan genç bir kadın, küçük memleketine geri dönmüştür. Fakat daha geldiği ilk andan itibaren beklenmedik bazı durumlar ile karşı karşıya kalır. Henüz o gelmeden, birisi babasını vahşice öldürmüştür. Ne olup bittiğini anlayamayan genç kadın, kafasındaki soru işaretlerine cevap ararken beklenmektedik bir tehlikeyle karşılaşır. Kısa bir süre sonra ise kendini bir anda av olarak bulacaktır.
 • 92
 • IMDb 4,8
 • 1.591
 • 6
Duvar İçinde Filmi izle
Duvar İçinde Filmi izle
Dublaj ve Altyazılı
Duvar İçinde - Walled In 2009 filminin konusu:  Okulundan yeni mezun olan olan Sam, oldukça güzel ve genç bir mühendistir. Aile mesleğini yapan Sam, babasının görevlendirmesiyle bir bina yıkın işini yapacaktır. Binanın yıkım ön hazırlıkları için ise yola koyulur. Geldiği bu yerde, mistik bir bina ile karşı karşıya kalır. Ünlü bir mimarın eseri olan bu bina, oldukça tuhaf bir görüntüye sahiptir. Orada kalarak çalışmalarına başlayan genç kadın, kısa sürede bu yerin geçmişine ait korkunç sırlarını keşfedecektir. Son kurban olduğunu anlayan Sam, bu durumu tersine çevirmek zorundadır.
 • 92
 • IMDb 4,8
 • 1.852
 • 5
Bloodthirsty Filmi izle
Bloodthirsty Filmi izle
Türkçe Altyazı
Bloodthirsty 2021 filminin konusu: Gray Kessler, ilk albümü oldukça tanınmış bir pop şarkıcısıdır. Artık ünlü olan Gray'in yolu ise kötü şöhretiyle tanınan müzik yapımcısı Vaughn Daniels ile kesişecektir. Müzik yapımcısı tarafından ormanlık bir bölgede bulunan ücra bir stüdyoya davet edilmiştir. Kız arkadaşı Charlie ile birlikte bu yere varırlar ve kısa sürede çalışmalarına başlarlar. Fakat duygusal açıdan talepkar olan Vaughn ile yaptığı çalışma derinleştikçe, vegan şarkıcısı artık çiğ et için açlık çekmeye başlar. İştahı değiştikçe vücudu da değişmeye başlayacak ve gerçekte ne olduğunu keşfedecektir.
 • 82
 • IMDb 4,6
 • 1.663
 • 2
Built to Kill Filmi izle
Built to Kill Filmi izle
Dublaj ve Altyazılı
Built to Kill 2020 yapımı filmi Türkçe dublajlı ve altyazılı full hd dil seçenekleriyle izleyecekler için konusu: Bir kaç farklı hikayenin anlatıldığı Kanada yapımı olan korku antolojisinde, insanın en karanlık yüzüne, kana, şiddete ve gizemli tarikatların tuhaf hayatlarına tanıklık edeceksiniz.
 • 82
 • IMDb 3,3
 • 1.570
 • 2
Testere 7 3D izle +18
Testere 7 3D izle
Dublaj ve Altyazılı
Testere 7 3D - Saw 7 2010 filminin konusu: Jigsaw'ın vahşet dolu oyunlaru sürerken, ondan kurtulmayı başarmış bir grup insan ise kendilerine destekçi ararlar. Bu kişi ise Jigsaw'ın tüm tuzaklarından kurtulduğunu iddia eden ve bununla ilgili kitap yazarak zengin olan Bobby Dagen'dir. Çeşitli tv programlarına katılarak artık tam bir şöhret olan Bobby'nin gizli tuttuğu sırları, yeni bir terör dalgası yaratacaktır.
 • 90
 • IMDb 5,6
 • 1.530
 • 0
Testere 6 izle +18
Testere 6 izle
Dublaj ve Altyazılı
Testere 6 - Saw 6 2009 yılı ABD yapımı filmin konusu: Özel Ajan Strahm, korkunç bir şekilde ölmüştür. Jigsaw'ın mirasını ise Dedektif Hoffman üstlenmiş ve vahşet kaldığı yerden devam etmiştir. Fakat artık FBI peşine düşmesiyle tehlike çanları çalmaya başlamıştır. FBI kendisini adım adım bulmaya yaklaşınca Hoffman artık bir şeyler yapmaya karar verir. Dehşet verici oyunları tekrar başlatınca Jigsaw'ın büyük planı da ortaya çıkmaya başlayacaktır.
 • 96
 • IMDb 6,0
 • 1.524
 • 0
The Oak Room izle
The Oak Room izle
Türkçe Altyazı
The Oak Room 2020 filminin konusu: Genç bir adam, Kanada'da doğup büyümüş ve tüm hayatı burada geçmektedir. Bir gün şiddetli bir kar fırtınasına yakalanır ve kasabada bulunan bir bara gider. Bara geçmişten borcu olan adam, kır saçlı barmene bir hikaye anlatarak borcunu ödemeyi teklif eder. Fakat adamın hikayeyi anlamaya başlamasıyla birlikte şok edici gerçeklerde ortaya çıkacak ve her şey karışacaktır.
 • 89
 • IMDb 5,4
 • 1.657
 • 8
For The Sake Of Vicious izle
For The Sake Of Vicious izle
Türkçe Altyazı
For The Sake Of Vicious 2021 filminin konusu: Yoğun bir iş hayatı olan Romina, bekar bir annedir. Bir gün uzun vardiyadan çıkıp evine giderken davetsiz bir misafirle karşılaşır. Bu sırada Cadılar Bayramı'nın yaşandığı zaman da bir grup piskopat, kasabaya dehşet saçmaya başlamışlardır. Ne yapacağını bilemez bir halde olan Romina, tek çare olarak yaşanan bu korkunç durumdan kurtulmanın tek yolunun şiddete dahil olması gerektinin farkına varır.
 • 80
 • IMDb 5,5
 • 1.792
 • 6
Rabid 2019 Filmi izle +18
Rabid 2019 Filmi izle
Türkçe Altyazı
Rabid 2019 yapımı korku filminin konusu: Oldukça sessiz ve alçakgönüllü bir kadın olan Rose'nin en büyük hayali ise, uluslararası tanınan bir moda tasarımcısı olmaktır. Bir gün geçireceği trafik kazası sonucunda yüzü artık tanınamayacak bir hale gelir. Oldukça çaresiz durumda kalan genç kadın, daha önce hiç test edilmemiş olan bir kök hücre tedavisine başvurur. Bu ameliyat sonucunda büyük bir mucize olur ve Rose artık eskisinden de daha kışkırtıcı bir kadına dönüşür. Artık hayatta her şey istediği gibi giderken, tüm bunların bir bedeli olduğunu öğrenecek ve yaşamı sonsuza kadar değişecektir... Jen Soska ve John Serge'nin birlikte yazıp-yönettikleri Rabid filmi, Türkçe altyazılı olarak full hd kalitede paylaşılmıştır. Laura Vandervoort, Benjamin Hollingsworth, Ted Atherton gibi isimlerin başrolde oynadığı film izleyenlerinden ise 5.3 imdb puanı almıştır. Film korku olarak keyifli seyirler dileriz.
 • 107
 • IMDb 5.3
 • 9.885
 • 10
Violation Film izle +18
Violation Film izle
Türkçe Altyazı
Violation 2020 filmi konusu: Miriam isimli bir kadın, evliliğinde ciddi sorunlar yaşamaktadır. Depresyonun eşiğine gelen genç kadın, sorunlarından biraz olsun uzaklaşmak için hafta sonu bir şeyler yapmaya karar verir. Uzun zamandır görmediği kız kardeşinin göl evine gitmeye karar verir. Başlarda her şey gayet normal bir şekilde ilerlerken, zaman ilerledikçe işler değişmeye başlayacaktır. Kendini beklenmedik durumların içinde bulan Miriam, korkunç ve acımasız bir intikam mücadelesine girişecektir.
 • 107
 • IMDb 5,3
 • 1.736
 • 2
korku filmleri izle platformu olarak, özellikle son zamanlarda geçirdiğimiz şu zor günlerde sinema sektörünü online olarak sizlere sunuyoruz. Gerilim, heyecan ve adrenalin tutkunlarının sürekli araşyış içerisinde olduğu film izleme platformlarında, iyi ve istenen bir türü bulmak için saatlerce arayış içerisine girmekteyiz. Fakat FilmKorku.net olarak sizlerin işini oldukça kolaylaştırdık.. Nasıl mı? Cin, şeytan, vampir, zombi, seri katil ve kurt adam gibi bir çok farklı türü ayrı ayrı olarak kategorilendirerek sizlere sunmaktayız. Birbirinden tüyler korkunç ve tüyler ürpertici yapımları siz korku filmi izleyicilerinin, sinemayı önünüze getiriyoruz. Türkiye'de ilk kez paylaştığımız ve bir çok sıradışı filmi sizlere sunarak, türünün 1 numarası olmaktan gurur duyuyoruz.  
 
En İyi Korku Filmleri  
film korku olarak içeriklerimizi her gün daha da zenginleştirmeye özen gösteriyoruz. Full hd 1080p ve 720p gibi film seyretme seçenekleriyle sunduğumuz bir çok yapımın yanı sıra aynı zamanda en iyi korku filmlerini özenle seçerek sizlere tek parça alternatifleriyle sunmaktayız. Yerli ve yabancı olark ayırdığımız filmleri aynı zamanda sizlerde puanlayıp yorum yaparak değerlendirebilmektesiniz. Türkçe dublajllı ve altyazılı dil seçenekleriyle paylaşmaya özen gösterdiğimiz bir çok korku filmni bir çok izleme alternatifleriyle, sizlere en iyi kalitede sunmaya özen göstermekteyiz. Bir çok insan çocukluğundan beri korku türüne özel bir ilgi duymaktadır. Çünkü bu tür insana bolca adrenalin salgılamaktadır. Bu nedenle korku filmi izlemek her zaman ayrı bir heyecan ve zevk sunmaktadır.  
 
Aile Ortamında Çekinmeden Korku Filmi izlemek  
Korku filmleri izlerken en çok sıkıntı duyduğumuz anlar aile ortamında veya çocukların bulunduğu ortamlardır. Çünkü bazı yapımlar bolca şiddet, kan veya cinsellik gibi unsurları içermektedir. Bu yüzden Film Korku net olarak sizlere büyük bir kolaylık sağlamaktayız. Gerek film afişine gerekse filmin içerisine girdiğinizde +18 korku filmlerini sizlere dikkatle göstermekteyiz. Bu tür filmleri seyretmeye karar verdiğinizde öncesinde afişinde +18 işareti koymaktayız. Ayrıca filmi açtığında ise öncesinde küçük bir uyarı koyarak, sizlerin onayını aldıktan sonra play butonu ile başlatmaktayız.  
 
Korku Filmleri Gelişiyor mu?  
Ülkemizde ve dünyanın bir çok yerinde, teknolojinin hızla büyümesiyle film izleme sektörüde oldukça farklı yönlere doğru ilerlemektedir. Görsel, ses, makyaj ve efekt gibi unsurlar özellikle son 10 yıl içerisinde bambaşka bir noktaya gelmş bulunmaktadır. Korku koku filmi izlerken iyi bir konusunun olması elbette en önemli unsurdur. Fakat filmin konusu dışında iyi bir görsellik ve gerçeklik sunulduğunda ise ayrı bir zevk katmaktadır. Fakat düşük bütçe ve ekip ile de iyi bir yapım çıkarmakta mümkündür. Sadece bir el kamerasıyla sıra dışı bir hikaye bulunduğunda, adı bilinmeyen fakat başarılı 2 oyuncu ile harika bir iş çıkarmakta mümkündür. Yakın seneler içerisinde bunun bir çok örneğini, gerek yerli gerekse yabancı yapımlar arasında görmekteyiz.  
Sonuç olarak tüm korku filmini izleyicileri ve korku dizileri tutkunları, sitemiz üzerinden tek parça ve full hd kalite seçenekleriyle bir çok hikayeyi, Türkçe dublajlı ve altyazılı olarak seyretme şansını yakalamaktasınız. filmkorku.net sitesini güncel olarak takip ettiğiniz takdirde en yeni ve TR'de ilk korku filmlerini izleme şansını yakalamaktasınız. Bizi tercih ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyor, tüm korku, gerilim ve gizem tutkunlarına keyifli seyirler diliyoruz.  
 
FilmKorku.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. filmkorku.net içerisinde yalnızca video izleme kodları ( embed ) bulunmaktadır. Hiçbir video kendi sunucularımızda kesinlikle barındırılmamaktadır. Tüm videolar dünyaca ünlü çeşitli video paylaşım sitelerinden alıntılanmaktadır. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] (N harfi ile) mail adresinden bize ulaşabilirler. hint dizileri izle