Avatar

aishe

 • Katılım: 12 August 2020
 • Mesajlar: 20
 1. V/H/S izle +18
  V/H/S izle +18 Filmler, Erotik Filmler 
  Türkçe Altyazı
  Dehşet Kaseti 1 - V/H/S filmi konusu: Hikayede bizlere, gözlerine kestirdikleri kadınlara ve evlere saldıran, bu saldırılarını vhs kameraya kaydeden bir grup suçlu anlatılmaktadır. Bu psikopatlar çektileri videoları başka insanlara satmaktadırlar. Bilinmeyen gizemli bir kişi bu suçluları tek bir VHS kaset çalmaları için kiralıyor. İşi kabul eden grup, vhs kameralarını da yanlarına alarak çalınmasını istenilen kasetin peşine düşüyorlar. Aynı zamanda filmin başlangıcı olan bu kısımda grup, kaseti çalmak için girdikleri evde eski kaset yığınları ve televizyonlar karşısında oturan gizemli bir ceset buluyorlar. Her hikaye ise bu tuhaf suçlu grubunun çektikleri görünleri oynatmasıyla devam ediyor.. İçeriğinde kan, cinsellik, çıplaklık, şiddet ve dehşet unsurların fazlalığı sebebiyle +18 filmler kategorisinde yer almaktadır. Aile ve çocuklu ortamlarda filmi izlemeyiniz.
  • 2012
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 5,8
  • 2.576
  • 4
 1. aishe Hiç favori videosu yok!
 1. aishe Hiç Oyuncu Eklememiş
 1. You Die 2019 Korku Filmi izle
  Countdown filmi gibiydi sonu daha iyi olsa güzel bir film diyebilirdim....
 2. Ölü Nöbeti izle (2020)
  Ne iyi diyebilirim ne çok berbat diyebilirim.. Korku diyemiyorum psikolojik bir film gibiy
 3. The Reckoning izle
  Korku değildi yine de keyifle izledim. Teşekkürler...
 4. Cassadaga izle
  Güzeldi.... İzlenebilir. Teşekkürler :)
 5. Heks Film izle
  O kadar kötüydü ki anlatmaya kelime bulamıyorum...
 6. V/H/S izle
  Yorumlara aldırmadım izledim. Ve beğendim... Teşekkürler...
 7. The End? 2017 Film izle
  Gerçekten vakit kaybı...
 8. Sakın Dinleme izle
  İdare eder bir film...
 9. Playhouse Film izle
  Bpmboş zaman kaybı bir filmdi...
 10. Run Filmi izle (2020)
  Korku olmamasına rağmen beğenerek izledim. Teşekkürler..
 11. Soğuk Balık izle
  Yorumlara aldanıp izledim. Çok pişmanım...
 12. Don’t Look Back izle (2020)
  Sonuna kadar merakla izlettirdi çok teşekkür ederim...
 13. The Call izle (2020)
  Emek için teşekkürler. Ama gerçekten kötüydü. Ne izledim ben dedim...
 14. The Maid izle (2020)
  Başlangıçta maymunu vs görünce bu ne ya dedim neredeyse kapatacaktım iyi ki de izlemişim.
 15. The Lie izle (2018)
  Öncelikle film korku değil ama sonunu tahmin etmiştim. Yazık oldu...
 16. Bumperkleef izle (2019)
  Yavaş gitmek istiyorsan geçsene sağa kardeşim.. Böyle film mi olur. İyi ki bu adam İstanbu
 17. Gece Yarısı Sokakta Tek Başına Bir Kız izle (2014)
  Şuan kafamda hep aynı soru; Ben bu filmi neden ısrarla sonuna kadar izledim? :( Beğendiğim
 18. Countdown 2019 Film izle
  Nihayet güzel bir film. Teşekkürler...
 19. The Hatred izle (2017)
  Admine teşekkürler ama film gerçekten boş ve zaman kaybı...
 20. Impetigore 2019 Film izle
  Başlarda sıksada sona doğru merakla izlettirdi kurgusu güzeldi. Teşekkürler.
korku filmleri izle platformu olarak, özellikle son zamanlarda geçirdiğimiz şu zor günlerde sinema sektörünü online olarak sizlere sunuyoruz. Gerilim, heyecan ve adrenalin tutkunlarının sürekli araşyış içerisinde olduğu film izleme platformlarında, iyi ve istenen bir türü bulmak için saatlerce arayış içerisine girmekteyiz. Fakat FilmKorku.net olarak sizlerin işini oldukça kolaylaştırdık.. Nasıl mı? Cin, şeytan, vampir, zombi, seri katil ve kurt adam gibi bir çok farklı türü ayrı ayrı olarak kategorilendirerek sizlere sunmaktayız. Birbirinden tüyler korkunç ve tüyler ürpertici yapımları siz korku filmi izleyicilerinin, sinemayı önünüze getiriyoruz. Türkiye'de ilk kez paylaştığımız ve bir çok sıradışı filmi sizlere sunarak, türünün 1 numarası olmaktan gurur duyuyoruz.  
 
En İyi Korku Filmleri  
film korku olarak içeriklerimizi her gün daha da zenginleştirmeye özen gösteriyoruz. Full hd 1080p ve 720p gibi film seyretme seçenekleriyle sunduğumuz bir çok yapımın yanı sıra aynı zamanda en iyi korku filmlerini özenle seçerek sizlere tek parça alternatifleriyle sunmaktayız. Yerli ve yabancı olark ayırdığımız filmleri aynı zamanda sizlerde puanlayıp yorum yaparak değerlendirebilmektesiniz. Türkçe dublajllı ve altyazılı dil seçenekleriyle paylaşmaya özen gösterdiğimiz bir çok korku filmni bir çok izleme alternatifleriyle, sizlere en iyi kalitede sunmaya özen göstermekteyiz. Bir çok insan çocukluğundan beri korku türüne özel bir ilgi duymaktadır. Çünkü bu tür insana bolca adrenalin salgılamaktadır. Bu nedenle korku filmi izlemek her zaman ayrı bir heyecan ve zevk sunmaktadır.  
 
Aile Ortamında Çekinmeden Korku Filmi izlemek  
Korku filmleri izlerken en çok sıkıntı duyduğumuz anlar aile ortamında veya çocukların bulunduğu ortamlardır. Çünkü bazı yapımlar bolca şiddet, kan veya cinsellik gibi unsurları içermektedir. Bu yüzden Film Korku net olarak sizlere büyük bir kolaylık sağlamaktayız. Gerek film afişine gerekse filmin içerisine girdiğinizde +18 korku filmlerini sizlere dikkatle göstermekteyiz. Bu tür filmleri seyretmeye karar verdiğinizde öncesinde afişinde +18 işareti koymaktayız. Ayrıca filmi açtığında ise öncesinde küçük bir uyarı koyarak, sizlerin onayını aldıktan sonra play butonu ile başlatmaktayız.  
 
Korku Filmleri Gelişiyor mu?  
Ülkemizde ve dünyanın bir çok yerinde, teknolojinin hızla büyümesiyle film izleme sektörüde oldukça farklı yönlere doğru ilerlemektedir. Görsel, ses, makyaj ve efekt gibi unsurlar özellikle son 10 yıl içerisinde bambaşka bir noktaya gelmş bulunmaktadır. Korku koku filmi izlerken iyi bir konusunun olması elbette en önemli unsurdur. Fakat filmin konusu dışında iyi bir görsellik ve gerçeklik sunulduğunda ise ayrı bir zevk katmaktadır. Fakat düşük bütçe ve ekip ile de iyi bir yapım çıkarmakta mümkündür. Sadece bir el kamerasıyla sıra dışı bir hikaye bulunduğunda, adı bilinmeyen fakat başarılı 2 oyuncu ile harika bir iş çıkarmakta mümkündür. Yakın seneler içerisinde bunun bir çok örneğini, gerek yerli gerekse yabancı yapımlar arasında görmekteyiz.  
Sonuç olarak tüm korku filmini izleyicileri ve korku dizileri tutkunları, sitemiz üzerinden tek parça ve full hd kalite seçenekleriyle bir çok hikayeyi, Türkçe dublajlı ve altyazılı olarak seyretme şansını yakalamaktasınız. filmkorku.net sitesini güncel olarak takip ettiğiniz takdirde en yeni ve TR'de ilk korku filmlerini izleme şansını yakalamaktasınız. Bizi tercih ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyor, tüm korku, gerilim ve gizem tutkunlarına keyifli seyirler diliyoruz.  
 
FilmKorku.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. filmkorku.net içerisinde yalnızca video izleme kodları ( embed ) bulunmaktadır. Hiçbir video kendi sunucularımızda kesinlikle barındırılmamaktadır. Tüm videolar dünyaca ünlü çeşitli video paylaşım sitelerinden alıntılanmaktadır. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] (N harfi ile) mail adresinden bize ulaşabilirler. hint dizileri izle