Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]
Avatar

AyKiz

 • Katılım: 10 Mayıs 2021
 • Mesajlar: 45
 1. AyKiz Hiç favori videosu yok!
 1. AyKiz Hiç favori videosu yok!
 1. AyKiz Hiç Oyuncu Eklememiş
 1. The Swarm Film izle
  Gerçekten berbat film. Emeğe saygı
 2. Kızıl Gökler izle
  Seyredin derim teşekkürler admin
 3. Kingdom: Ashin of the North izle
  Korku değil intikam içeriği çok çok beğenmedim bazı yerler sıktı bile emeğe saygı
 4. Carrie: Günah Tohumu izle
  Hem saçma hem izlettir di şöle böle Emeğe saygı
 5. Bed of the Dead izle
  Sıkılmadan izledim teşekkür ederim Admin
 6. Babysitter Must Die izle
  Saçma sapan film bile diyemiyorum. Emeğe saygı
 7. Sunod Film izle
  Emeğinize sağlık admin 👍
 8. Separation izle
  Emeğinize sağlık admin. 👍
 9. Dinosaur Hotel izle
  Emeğinize sağlık admin.
 10. Till Death izle
  Ne afişi ne diyorsun yahu
 11. Killer Therapy izle (2019)
  Ailenin evlatlık alma hatası dengesiz çocuğu delirtti güzel anlamlı harika dı teşekkürler
 12. Lanetli Otel – Hotel of the Damned izle (2016)
  Emeğinize sağlık güzel di
 13. Sesat Film izle
  Basit saçma konulu bir film di. Emeğe saygı
 14. Sessiz Bir Yer 2 izle
  Çok teşekkür ederim Adminnn
 15. The 3rd Eye izle (2017)
  Saçmalıklar girdabı. Emeğe saygı
 16. Klinik Filmi izle
  Çok saçma yerleri var orta karar ne bileyim ben beğenmedim. Emeğe teşekkürler
 17. Bizi Kötüden Koru izle
  Teşekkürler admin iyi geldi
 18. Gnaw 2008 Filmi izle
  Bunu yazan ruh hastası oynayan daha beteri
 19. The Retreat Filmi izle
 20. Her Şey Yok Olur izle
  Sonu neydi öle saçmalık. Emeğe saygı
 21. Suda Ölüm Filmi izle
  Aman ha aman kaçın derin
 22. Gorenos Film izle
  Yani çok kötü değil iyi de değil
 23. Suda Ölüm Filmi izle
  Donuyor düzeltebilirmisiniz
 24. Stickman Film izle (2017)
 25. Bad Samaritan izle (2018)
korku filmleri izle platformu olarak, özellikle son zamanlarda geçirdiğimiz şu zor günlerde sinema sektörünü online olarak sizlere sunuyoruz. Gerilim, heyecan ve adrenalin tutkunlarının sürekli araşyış içerisinde olduğu film izleme platformlarında, iyi ve istenen bir türü bulmak için saatlerce arayış içerisine girmekteyiz. Fakat FilmKorku.net olarak sizlerin işini oldukça kolaylaştırdık.. Nasıl mı? Cin, şeytan, vampir, zombi, seri katil ve kurt adam gibi bir çok farklı türü ayrı ayrı olarak kategorilendirerek sizlere sunmaktayız. Birbirinden tüyler korkunç ve tüyler ürpertici yapımları siz korku filmi izleyicilerinin, sinemayı önünüze getiriyoruz. Türkiye'de ilk kez paylaştığımız ve bir çok sıradışı filmi sizlere sunarak, türünün 1 numarası olmaktan gurur duyuyoruz.  
 
En İyi Korku Filmleri  
film korku olarak içeriklerimizi her gün daha da zenginleştirmeye özen gösteriyoruz. Full hd 1080p ve 720p gibi film seyretme seçenekleriyle sunduğumuz bir çok yapımın yanı sıra aynı zamanda en iyi korku filmlerini özenle seçerek sizlere tek parça alternatifleriyle sunmaktayız. Yerli ve yabancı olark ayırdığımız filmleri aynı zamanda sizlerde puanlayıp yorum yaparak değerlendirebilmektesiniz. Türkçe dublajllı ve altyazılı dil seçenekleriyle paylaşmaya özen gösterdiğimiz bir çok korku filmni bir çok izleme alternatifleriyle, sizlere en iyi kalitede sunmaya özen göstermekteyiz. Bir çok insan çocukluğundan beri korku türüne özel bir ilgi duymaktadır. Çünkü bu tür insana bolca adrenalin salgılamaktadır. Bu nedenle korku filmi izlemek her zaman ayrı bir heyecan ve zevk sunmaktadır.  
 
Aile Ortamında Çekinmeden Korku Filmi izlemek  
Korku filmleri izlerken en çok sıkıntı duyduğumuz anlar aile ortamında veya çocukların bulunduğu ortamlardır. Çünkü bazı yapımlar bolca şiddet, kan veya cinsellik gibi unsurları içermektedir. Bu yüzden Film Korku net olarak sizlere büyük bir kolaylık sağlamaktayız. Gerek film afişine gerekse filmin içerisine girdiğinizde +18 korku filmlerini sizlere dikkatle göstermekteyiz. Bu tür filmleri seyretmeye karar verdiğinizde öncesinde afişinde +18 işareti koymaktayız. Ayrıca filmi açtığında ise öncesinde küçük bir uyarı koyarak, sizlerin onayını aldıktan sonra play butonu ile başlatmaktayız.  
 
Korku Filmleri Gelişiyor mu?  
Ülkemizde ve dünyanın bir çok yerinde, teknolojinin hızla büyümesiyle film izleme sektörüde oldukça farklı yönlere doğru ilerlemektedir. Görsel, ses, makyaj ve efekt gibi unsurlar özellikle son 10 yıl içerisinde bambaşka bir noktaya gelmş bulunmaktadır. Korku koku filmi izlerken iyi bir konusunun olması elbette en önemli unsurdur. Fakat filmin konusu dışında iyi bir görsellik ve gerçeklik sunulduğunda ise ayrı bir zevk katmaktadır. Fakat düşük bütçe ve ekip ile de iyi bir yapım çıkarmakta mümkündür. Sadece bir el kamerasıyla sıra dışı bir hikaye bulunduğunda, adı bilinmeyen fakat başarılı 2 oyuncu ile harika bir iş çıkarmakta mümkündür. Yakın seneler içerisinde bunun bir çok örneğini, gerek yerli gerekse yabancı yapımlar arasında görmekteyiz.  
Sonuç olarak tüm korku filmini izleyicileri ve korku dizileri tutkunları, sitemiz üzerinden tek parça ve full hd kalite seçenekleriyle bir çok hikayeyi, Türkçe dublajlı ve altyazılı olarak seyretme şansını yakalamaktasınız. filmkorku.net sitesini güncel olarak takip ettiğiniz takdirde en yeni ve TR'de ilk korku filmlerini izleme şansını yakalamaktasınız. Bizi tercih ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyor, tüm korku, gerilim ve gizem tutkunlarına keyifli seyirler diliyoruz.  
 
FilmKorku.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. filmkorku.net içerisinde yalnızca video izleme kodları ( embed ) bulunmaktadır. Hiçbir video kendi sunucularımızda kesinlikle barındırılmamaktadır. Tüm videolar dünyaca ünlü çeşitli video paylaşım sitelerinden alıntılanmaktadır. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] (N harfi ile) mail adresinden bize ulaşabilirler.