Darren Lynn Bousman

 1. Spiral: Testere Devam Ediyor izle
  Spiral: Testere Devam Ediyor izle 2021 Korku Filmleri, Gerilim Filmleri 
  Fragman
  Spiral: Testere Devam Ediyor (Testere 9) - Spiral: From the Book of Saw 2021 filminin konusu: Jigsaw'unkine benzer, oyunbaz tuzaklarla dolu bulmacalar çözmeye zorlanan cinayetler yaşanmaya başlamıştır. Hem de bu kez kurbanlar polis teşkilatının üyeleridir. Dünyaya adalet sağlamak isteyen sadist bir katil, tüm şehri etkisi altına alacaktır. Kıdemli bir dedektif olan Zeke Banks ve onun henüz çaylak ortağı William Schenk, bu tüyler ürpertici cinayetleri araştırmak için görevlendirilirler. Zeke, dehşet verici cinayetlerin üzerine giderken kendini derin bir gizemin içinde bulacaktır. Zaman ilerledikçe kendini, katilin oyunun merkezinde bulacaktır.
  • 2021
  • ABD
  • 1080P
  • 849
  • 4
  Testere 4 izle +18
  Testere 4 izle +18 Filmler, Gerilim Filmleri 
  Dublaj ve Altyazılı
  Testere 4 - Saw 4 2007 filminin konusu: Korkunç katil Jigsaw ve yardımcısı Amanda'nın ölmelerine rağmen oyunları son bulmamıştır. FBI ajanları Perez ve Strahm, son ürpertici oyunu çözmeye çalışarak kıdemli dedektif Hoffman'a yardım etmeye çalışırlar. SWAT komutanı olan Rigg ise kendini bir dizi dehşet verici ölümcül tuzağın içerisinde bulur. Kendisi gibi kurban olan eski bir arkadaşıyla çaresiz durumda kalan Rigg, hayatlarını kurtarmak için sadece doksan dakikaları vardır. Katliam tekrar başlamış ve artık kimse güvende değildir.
  • 2007
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 5,9
  • 1.526
  • 0
  Testere 3 izle +18
  Testere 3 izle +18 Filmler, Gerilim Filmleri 
  Dublaj ve Altyazılı
  Testere 3 - Saw 3 2006 yapımı filmin konusu: Acımasız seri katil Jigsaw, vahşetine tüm hızıyla devam ediyor. Son bölümde polislerin eline düşmüşken yardımcısı Amanda'nın sayesinde kaçmayı başarmıştır. Tekrar yeni planlarını uygulamak için tam da kendine göre kurbanlar aramaya başlar. Ağına düşürdüğü kurbanları ise tutku duyduğu dehşeti saçmaya devam edecektir. Amanda ise hastalığı ağırlaşan Jigsaw'ı hayatta tutmaya çalışırken diğer yandan yeni kurbanlarının hayata bağlılıklarını akılalmaz işkence ve oyunlarla test etmeye devam edecektir.
  • 2006
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 6,2
  • 1.542
  • 0
  Testere 2 izle +18
  Testere 2 izle +18 Filmler, Gerilim Filmleri 
  Dublaj ve Altyazılı
  Testere 2 - Saw 2 2015 yapımı korku filmini Türkçe dublaj ve altyazılı izleyecekler için konusu: Tüyler ürperten acımasız seri katil aradan 1 yıl sona yeniden ortaya çıkar. Yeni kurbanlarını da belirledikten sonra zeka gerektiren ve oldukça vahşi oyunlar bir birlikte geri dönmüştür. Kurbanları ipuçlarını birleştirerek bu dehşetten kurtulmanın yollarını ararken bu kez aralarında bir dedektif olacaktır. Katili yakalamanın peşinde olduğunu düşünen dedektif Eric Mathews, kendini hiç unmadığı bu oyunun içerisinde bulacaktır.
  • 2005
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 6,6
  • 1.573
  • 1
  St. Agatha izle (2018)
  St. Agatha izle (2018) +18 Filmler, 2018 Korku Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  2018 korku filmlerinden St. Agatha Filmi izlemek isteyenler sitemizde 1080p Full Hd görüntü kalitesinde ve tek parça halinde bulabilirsiniz. St. Agatha izle filminin konusu; 1950'lerin Gürcistan'ında geçen hikayede, Mary küçük bir kasabada yaşayan genç bir kadındır. Hamile kaldığı için zor bir durumda bulunan Mary tek çare olarak bir manastıra sığınır. Çocuğunun geleceğini düşünen genç kadın, en doğru yerin burası olduğuna emindir. Manastıra geldiği ilk günden bu yana herşey çok güzel gitmekte ve herkes oldukça ilgili, yardımsever gözükmektedir. Orada bulunan rahibeler, Mary ile aşırı ilgilendikleri için bu durumdan oldukça memnundur. Fakat zaman geçtikçe ufak tefek tuhaflıklar yerini büyük bir gizeme dönüşmeye başlar. Yaşananlardan tedirgin olan genç anne adayı burada birşeylerin ters gittiğini anlamaya başlar. Zaman ilerlemeye devam ettikçe Mary, bu yer hakkında korkunç sırlara şahitlik etmeye başlar ve orada bazı garip insanların varlığını öğrenir. Herkesin maskelerinin altındaki korkunç sırrı öğrenen genç anne artık harekete geçme kararı alır. Fakat hem bebeğini hemde kendi özgürlüğünü kurtarmak hiçte kolay olmayacaktır...Cinsellik ve din temalarını barındıran psikolojik bir korku filmi olan St. Agatha 2018 Filmi, sınırları zorlayacak türde bir yapımdır. Yönetmen koltuğunda testerenin bazı serilerini yönetmiş ve bir çok başarılı korku filmini yönetmiş olan Darren Lynn Bousman oturmaktadır. Oyuncu kadrosunda Sabrina Kern, Carolyn Hennesy, Courtney Halverson, Seth Michaels, Trin Miller, Lindsay Seim, Shaun Fletcher, Jayson Warner Smith ve Maximus Murrah gibi isimlerin yer aldığı St. Agatha Türkçe altyazılı izle filminin şuan için Türkçe dublajlı versiyonu bulunmamaktadır. Senaryosunu Andy Demetrio, Shaun Fletcher ve Sara Sometti Michaels'in yazdığı filmin yapımcılığını ise Srdjan Stakic ve Shaun Fletcher üstlenmişlerdir. Psikolojik korku filmleri arasında yer alan St. Agatha full hd izle filmi sitemiz korkufilmleri.info'da 1080p ve 720p gibi seçeneklerle paylaşılmıştır. Tek part halinde ve bir çok player seçeneğiyle sunduğumuz film izleyecek olan herkese iyi seyirler dileriz.
  • 2019
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 5.6
  • 5.705
  • 2
korku filmleri izle platformu olarak, özellikle son zamanlarda geçirdiğimiz şu zor günlerde sinema sektörünü online olarak sizlere sunuyoruz. Gerilim, heyecan ve adrenalin tutkunlarının sürekli araşyış içerisinde olduğu film izleme platformlarında, iyi ve istenen bir türü bulmak için saatlerce arayış içerisine girmekteyiz. Fakat FilmKorku.net olarak sizlerin işini oldukça kolaylaştırdık.. Nasıl mı? Cin, şeytan, vampir, zombi, seri katil ve kurt adam gibi bir çok farklı türü ayrı ayrı olarak kategorilendirerek sizlere sunmaktayız. Birbirinden tüyler korkunç ve tüyler ürpertici yapımları siz korku filmi izleyicilerinin, sinemayı önünüze getiriyoruz. Türkiye'de ilk kez paylaştığımız ve bir çok sıradışı filmi sizlere sunarak, türünün 1 numarası olmaktan gurur duyuyoruz.  
 
En İyi Korku Filmleri  
film korku olarak içeriklerimizi her gün daha da zenginleştirmeye özen gösteriyoruz. Full hd 1080p ve 720p gibi film seyretme seçenekleriyle sunduğumuz bir çok yapımın yanı sıra aynı zamanda en iyi korku filmlerini özenle seçerek sizlere tek parça alternatifleriyle sunmaktayız. Yerli ve yabancı olark ayırdığımız filmleri aynı zamanda sizlerde puanlayıp yorum yaparak değerlendirebilmektesiniz. Türkçe dublajllı ve altyazılı dil seçenekleriyle paylaşmaya özen gösterdiğimiz bir çok korku filmni bir çok izleme alternatifleriyle, sizlere en iyi kalitede sunmaya özen göstermekteyiz. Bir çok insan çocukluğundan beri korku türüne özel bir ilgi duymaktadır. Çünkü bu tür insana bolca adrenalin salgılamaktadır. Bu nedenle korku filmi izlemek her zaman ayrı bir heyecan ve zevk sunmaktadır.  
 
Aile Ortamında Çekinmeden Korku Filmi izlemek  
Korku filmleri izlerken en çok sıkıntı duyduğumuz anlar aile ortamında veya çocukların bulunduğu ortamlardır. Çünkü bazı yapımlar bolca şiddet, kan veya cinsellik gibi unsurları içermektedir. Bu yüzden Film Korku net olarak sizlere büyük bir kolaylık sağlamaktayız. Gerek film afişine gerekse filmin içerisine girdiğinizde +18 korku filmlerini sizlere dikkatle göstermekteyiz. Bu tür filmleri seyretmeye karar verdiğinizde öncesinde afişinde +18 işareti koymaktayız. Ayrıca filmi açtığında ise öncesinde küçük bir uyarı koyarak, sizlerin onayını aldıktan sonra play butonu ile başlatmaktayız.  
 
Korku Filmleri Gelişiyor mu?  
Ülkemizde ve dünyanın bir çok yerinde, teknolojinin hızla büyümesiyle film izleme sektörüde oldukça farklı yönlere doğru ilerlemektedir. Görsel, ses, makyaj ve efekt gibi unsurlar özellikle son 10 yıl içerisinde bambaşka bir noktaya gelmş bulunmaktadır. Korku koku filmi izlerken iyi bir konusunun olması elbette en önemli unsurdur. Fakat filmin konusu dışında iyi bir görsellik ve gerçeklik sunulduğunda ise ayrı bir zevk katmaktadır. Fakat düşük bütçe ve ekip ile de iyi bir yapım çıkarmakta mümkündür. Sadece bir el kamerasıyla sıra dışı bir hikaye bulunduğunda, adı bilinmeyen fakat başarılı 2 oyuncu ile harika bir iş çıkarmakta mümkündür. Yakın seneler içerisinde bunun bir çok örneğini, gerek yerli gerekse yabancı yapımlar arasında görmekteyiz.  
Sonuç olarak tüm korku filmini izleyicileri ve korku dizileri tutkunları, sitemiz üzerinden tek parça ve full hd kalite seçenekleriyle bir çok hikayeyi, Türkçe dublajlı ve altyazılı olarak seyretme şansını yakalamaktasınız. filmkorku.net sitesini güncel olarak takip ettiğiniz takdirde en yeni ve TR'de ilk korku filmlerini izleme şansını yakalamaktasınız. Bizi tercih ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyor, tüm korku, gerilim ve gizem tutkunlarına keyifli seyirler diliyoruz.  
 
FilmKorku.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. filmkorku.net içerisinde yalnızca video izleme kodları ( embed ) bulunmaktadır. Hiçbir video kendi sunucularımızda kesinlikle barındırılmamaktadır. Tüm videolar dünyaca ünlü çeşitli video paylaşım sitelerinden alıntılanmaktadır. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] (N harfi ile) mail adresinden bize ulaşabilirler. hint dizileri izle