Reklamı Gizle[x]
Reklamı Gizle[x]

Wes Craven

 1. Çığlık 4 izle
  Çığlık 4 izle 2011 Korku Filmleri, Gizem Filmleri 
  Dublaj ve Altyazılı
  Çığlık 4 - Scream 4 2011 filmi konusu: Dehşet veren olaylay silsilesinin üstünden tam 10 yıl geçmiş ve Sidney Prescott, gelişim kitapları yazarı olmuştur. Çıktığı kitap tanıtım turu için gezinin son durağı olan Woodsboro’ya geri dönmüştür. Artık mutlu bir evli çift olan olan Şerif Dewey ve Gale ile tekrar görüşmeye başlayan Sidney,  burada kuzeni Jill ve teyzesi Kate’i de ziyaret eder. Ancak Sidney'in tekrar kasaba da ortaya çıkması tüm dehşetin de geri dönmesi anlamına gelmektedir. Onun gelişiyle birlikte hayalet maskeli katil tekrar ortaya çıkmıştır. Önelikle Sidney, Gale, Dewey, Jill vearkadaşları ve sonrasında da tüm kasaba artık tehlike altındadır. Yaşanacak korkunç olaylar, herkesin hayatını kabusa çevirecektir.
  • 2011
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 6,2
  • 1.681
  • 0
  Çığlık 3 izle
  Çığlık 3 izle Gizem Filmleri, Nostalji Korku Filmleri 
  Dublaj ve Altyazılı
  Çığlık 3 - Scream 3 2000 filmi konusu: Windsor Koleji'nde yaşanmış olan vahşetin ardından oldukça uzun bir zaman geçmiştir. Olayların baş kahramanlarından biri olan Sidney, her şeyden uzaklaşma kararı almıştır. Kalifornia'da bulunan bir dağın izbe bir konumunda, dış dünyadan izole bir şekilde tek başına hayatını sürdüren Sidney için yeni bir başlangıç yapma zamanı gelmiştir. Ancak genç kadın, yaşadığı tüyler ürpertici olayları asla aklından çıkaramamaktadır. Ölen annesinin hatıralarıyla boğuşan Sidney, katilin asla geri dönmeyeceğini düşünmektedir fakat kısa süre sonra yanıldığının farkına varacaktır...
  • 2000
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 5,6
  • 1.597
  • 0
  Çığlık 2 izle +18
  Çığlık 2 izle +18 Filmler, Gizem Filmleri 
  Dublaj ve Altyazılı
  Çığlık 2 - Scream 2 1997 filmi konusu: Yaşanan korkunç olayların ardından tam iki sene geçmiştir. Randy ve Sidney, kabus dolu günlerin ardından hayatlarını tekrar düzene sokmak için mücadele etmektedirler. Suçsuz olduğu halde mahkum edilen Cotton Weary ise artık cezaevinden çıkmış ve hakkını aramakta kararlıdır. Gale Wheathers isimli bir muhabir ise iki sene önce yaşanmış bu tüyler ürpertici hikayeyi bir roman olarak yazmaktadır. Fakat dehşet verici olayları tekrar ateşleyeceğinden habersizdir. Yayınlanan bu roman kısa sürede büyük ilgi görür ve en çok satanlar listesine girmeyi başarır. Bunun üzerine sonlandığı zannedilen cinayetler yeniden başlar. Katile ulaşmak için polislerin elindeki tek ipucu işlenen ve işlenecek olan cinayetlerden geriye kalanlardır.
  • 1997
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 6,2
  • 1.649
  • 0
  Çığlık 1 izle +18
  Çığlık 1 izle +18 Filmler, Gizem Filmleri 
  Dublaj ve Altyazılı
  Çığlık 1 - Scream 1 1996 filmi konusu: Casey, dikkat çekici bir lise öğrencisidir. Bir gün tuhaf bir telefon alır ve telefonun ucundaki sesi tanımamaktadır. Bir süre sonra yaşanan korkunç bir cinayetin ardından, polis ve medya olayın üstüne gitmeye başlar. Hayalet surat maskesi takan gizemli bir katil, o çevrede yaşayan gençleri birer birer vahşice katletmektedir. Korku filmlerinin belli klişelerle örüldüğünü düşünen bir grup genç ise, naklen yaşadıkları bir korku filminin içerisinde hayatta kalmaya çalışacaktır. Gençler, gizemli seri katille korku dolu bir kedi-fare oyununa tutuşacaklardır.
  • 1996
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 7,3
  • 1.659
  • 1
  Soldaki Son Ev 1972 Film izle +18
  Soldaki Son Ev 1972 Film izle +18 Filmler, Gerilim Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  Soldaki Son Ev - The Last House on the Left 1972 yılı yasaklı korku filmini full hd kalite seçenekleriyle sansürsüz izleyecekler için konusu: Mari ve arkadaşı Phyllis, 17 yaşında iki genç kızdır. Büyük hayranı oldukları bir grubun konserine büyük bir heyecanla gitmek için yola koyulduklarında ise hayatlarının en dehşet verici saatlerini yaşayacaklarından habersizlerdir. Bir grup psikopat katil tarafından yolları kesiştiğinde her şey kötüleşmeye başlayacaktır. Bir gecede her türlü şiddet, işkence ve tecavüz gibi kötü şeyler yaşayan iki genç kız, vahşice katledilirler. O bölgede sığınacak bir yer arayan caniler, farkında olmadan Mari'nin ailesinin evine sığınırlar. İlk başlarda durumdan habersiz olan anne ve baba, zaman ilerledikçe yaşananları anladıklarında ise dehşet saçan bir intikam planı ortaya çıkacaktır.Filmde son derece rahatsız edici ve şiddet içeren sahneler bulunmaktadır. Aile ortamında ve +18 yaşından küçüklerin yanında kesinlikle seyretmeyiniz. Yasaklanmış filmler kategorisinde yer almaktadır. Ayrıca filmin Türkçe adı Kanlı Tecavüz olarak belirlenmiş fakat ilerleyen yıllarda film adı değiştirilmiştir.
  • 1972
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 6,0
  • 3.209
  • 2
  Lanetli Kasaba 1981 Filmi izle +18
  Lanetli Kasaba 1981 Filmi izle +18 Filmler, Gerilim Filmleri 
  Türkçe Altyazı
  Deadly Blessing - Lanetli Kasaba 1981 yılı nostalji korku filminin konusu: John, tarımla uğraşan ve modern dünya olanaklarını reddetmiş bir dini grubun mensubu biridir. Martha isimli bir kadını görmüştür ve anında kadına vurulup aşık olmuştur. Martha ile evlenip dini komününü terkeden John'un bu mutluluğu fazla sürmez. Çünkü John traktörünün esrarengiz bir el tarafından çalıştırılması sonucu ezilerek ölmüştür. Yaşanan olayın ardından Martha'ya destek olmak için yanına gelen arkadaşlarının da başına esrarengiz olaylar gelmeye başlamış ve işler iyice korkunç bir hal almaya başlamıştır... Nostalji yapımı korku filmleri sevenler için paylaştığımız Lanetli Kasaba filmi, full hd seçenekleriyle sitemizde Türkçe altyazılı olarak yer almıştır. Maren Jensen, Sharon Stone, Susan Buckner gibi isimlerin başrolde yer aldığı yapımın yönetmenliğini ise Wes Craven üstlenmiştir. Film korku olarak tüm sinema severlere keyifli seyirler dileriz.
  • 1981
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 5.8
  • 16.473
  • 3
korku filmleri izle platformu olarak, özellikle son zamanlarda geçirdiğimiz şu zor günlerde sinema sektörünü online olarak sizlere sunuyoruz. Gerilim, heyecan ve adrenalin tutkunlarının sürekli araşyış içerisinde olduğu film izleme platformlarında, iyi ve istenen bir türü bulmak için saatlerce arayış içerisine girmekteyiz. Fakat FilmKorku.net olarak sizlerin işini oldukça kolaylaştırdık.. Nasıl mı? Cin, şeytan, vampir, zombi, seri katil ve kurt adam gibi bir çok farklı türü ayrı ayrı olarak kategorilendirerek sizlere sunmaktayız. Birbirinden tüyler korkunç ve tüyler ürpertici yapımları siz korku filmi izleyicilerinin, sinemayı önünüze getiriyoruz. Türkiye'de ilk kez paylaştığımız ve bir çok sıradışı filmi sizlere sunarak, türünün 1 numarası olmaktan gurur duyuyoruz.  
 
En İyi Korku Filmleri  
film korku olarak içeriklerimizi her gün daha da zenginleştirmeye özen gösteriyoruz. Full hd 1080p ve 720p gibi film seyretme seçenekleriyle sunduğumuz bir çok yapımın yanı sıra aynı zamanda en iyi korku filmlerini özenle seçerek sizlere tek parça alternatifleriyle sunmaktayız. Yerli ve yabancı olark ayırdığımız filmleri aynı zamanda sizlerde puanlayıp yorum yaparak değerlendirebilmektesiniz. Türkçe dublajllı ve altyazılı dil seçenekleriyle paylaşmaya özen gösterdiğimiz bir çok korku filmni bir çok izleme alternatifleriyle, sizlere en iyi kalitede sunmaya özen göstermekteyiz. Bir çok insan çocukluğundan beri korku türüne özel bir ilgi duymaktadır. Çünkü bu tür insana bolca adrenalin salgılamaktadır. Bu nedenle korku filmi izlemek her zaman ayrı bir heyecan ve zevk sunmaktadır.  
 
Aile Ortamında Çekinmeden Korku Filmi izlemek  
Korku filmleri izlerken en çok sıkıntı duyduğumuz anlar aile ortamında veya çocukların bulunduğu ortamlardır. Çünkü bazı yapımlar bolca şiddet, kan veya cinsellik gibi unsurları içermektedir. Bu yüzden Film Korku net olarak sizlere büyük bir kolaylık sağlamaktayız. Gerek film afişine gerekse filmin içerisine girdiğinizde +18 korku filmlerini sizlere dikkatle göstermekteyiz. Bu tür filmleri seyretmeye karar verdiğinizde öncesinde afişinde +18 işareti koymaktayız. Ayrıca filmi açtığında ise öncesinde küçük bir uyarı koyarak, sizlerin onayını aldıktan sonra play butonu ile başlatmaktayız.  
 
Korku Filmleri Gelişiyor mu?  
Ülkemizde ve dünyanın bir çok yerinde, teknolojinin hızla büyümesiyle film izleme sektörüde oldukça farklı yönlere doğru ilerlemektedir. Görsel, ses, makyaj ve efekt gibi unsurlar özellikle son 10 yıl içerisinde bambaşka bir noktaya gelmş bulunmaktadır. Korku koku filmi izlerken iyi bir konusunun olması elbette en önemli unsurdur. Fakat filmin konusu dışında iyi bir görsellik ve gerçeklik sunulduğunda ise ayrı bir zevk katmaktadır. Fakat düşük bütçe ve ekip ile de iyi bir yapım çıkarmakta mümkündür. Sadece bir el kamerasıyla sıra dışı bir hikaye bulunduğunda, adı bilinmeyen fakat başarılı 2 oyuncu ile harika bir iş çıkarmakta mümkündür. Yakın seneler içerisinde bunun bir çok örneğini, gerek yerli gerekse yabancı yapımlar arasında görmekteyiz.  
Sonuç olarak tüm korku filmini izleyicileri ve korku dizileri tutkunları, sitemiz üzerinden tek parça ve full hd kalite seçenekleriyle bir çok hikayeyi, Türkçe dublajlı ve altyazılı olarak seyretme şansını yakalamaktasınız. filmkorku.net sitesini güncel olarak takip ettiğiniz takdirde en yeni ve TR'de ilk korku filmlerini izleme şansını yakalamaktasınız. Bizi tercih ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyor, tüm korku, gerilim ve gizem tutkunlarına keyifli seyirler diliyoruz.  
 
FilmKorku.net 5651 sayılı yasanın 5. maddesinde tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. filmkorku.net içerisinde yalnızca video izleme kodları ( embed ) bulunmaktadır. Hiçbir video kendi sunucularımızda kesinlikle barındırılmamaktadır. Tüm videolar dünyaca ünlü çeşitli video paylaşım sitelerinden alıntılanmaktadır. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, [email protected] (N harfi ile) mail adresinden bize ulaşabilirler.